Як швидко запам'ятати слова.

Вивчення іноземної мови, крім правил, обов'язково містить у собі необхідність швидкого запам'ятовування великої кількості нових слів. Зробити це можна різними способами.
Інструкція
1
Записуйте нові слова . Переписуючи елементи слова ря, ви будете задіяти м'язову і зорову пам'ять, що дасть набагато кращий результат, ніж звичайне читання. Обов'язково пишіть саме слово, транскрипцію і його переклад.
2
Вимовляєте слова вголос. Не бійтеся здатися божевільним, розмовляючи з самим собою. Цей спосіб дійсно ефективний, промовляючи слова , ви будете ще й чути їх, а це сприяє якнайшвидшому запам'ятовуванню.
3
Пишіть слова на стікерах і розвішуйте в квартирі. Якщо вам потрібно вивчити десять нових слів, просто зафіксуйте їх разом з перекладом на листочках, розмістіть в тих місцях, де ви часто з'являєтеся. Це може бути холодильник, дзеркало у ванній або телевізор. Постійно попадаються на очі яскраві стікери допоможуть вам відкласти слова в пам'яті вже наступного дня.
4
Вивчайте нові слова в контексті. Окреме слово насилу відкладається в пам'яті, найкраще обрамити його іншими для отримання словосполучення, яке вам знадобиться. Так ви і слово вивчите, і запам'ятайте потрібне в розмові вираз.
5
Вивчайте нові слова на практиці. Несвідоме навчання набагато ефективніше зубріння. Дивіться фільми на потрібному вам мовою, включивши російські субтитри, читайте книги або газетні статті, спілкуйтеся з носіями мови.
6
Повторюйте вивчений матеріал. Для тривалого зберігання слів у пам'яті вам доведеться іноді до них повертатися. Чи не позбавляйтеся від списаних зошитів, розкривайте їх пару раз на місяць, згадуючи вивчені слова .
Зверніть увагу
Не варто братися більше, ніж за десять слів на день. В іншому випадку ви лише будете втомлюватися і злитися, що може призвести до відмови від вивчення мови.
Корисна порада
Поставте собі часові рамки, в межах яких ви повинні запам'ятати певну кількість слів. Обмеження діятимуть як відмінний дисциплінуючий чинник.