Як вбудувати холодильник в шафу. дизайн кухні повісити холодильник навісний холодильник.

Дизайн кухонних інтер'єрів дозволяє розширити простір кімнати і одночасно зробити приміщення максимально функціональним. Вбудована техніка, крім вирішення завдань раціонального використання робочої площі, гармонійно вписується в кухонний гарнітур. Таким чином, громіздкий холодильник стає частиною інтер'єру і не порушує загальну концепцію дизайну інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - вбудований холодильник;
  • - листи ДСП;
  • - фасади з МДФ, шпони або масиву дерева;
  • - меблева фурнітура.
Інструкція
1
Вбудувати окремо стоїть холодильник в шафа можливо, але цей процес досить трудомісткий, а кінцева конструкція масивна. У цьому випадку дверцята шафа а і холодильник а будуть відкриватися окремо, що не дуже зручно для господинь.
2
Стильний холодильник з системою управління на дверцятах можна вписати в кухонний гарнітур, що не ховаючи його фасади. Побудуйте для такого холодильник а нішу, залишивши зверху і знизу місце для вентиляції, і поставте техніку на відведене місце.
3
Щоб гармонійно вписати побутову техніку в гарнітур, придбайте спеціальну вбудовану модель холодильник а. Виберіть такий розмір приладу, який найкращим чином розміститься на кухні. При бажанні придбайте холодильний і морозильний відсіки окремо, це дозволить розташувати відділення по горизонталі, наприклад, під робочою поверхнею.
4
При проектуванні кухні розрахуйте розміри короба або ніші для майбутнього холодильник а. У процесі складання гарнітура встановіть короб. Поставте холодильник в підготовлену нішу і відрегулюйте ніжки, піднявши передні на пару градусів вище задніх.
5
Остаточно вбудувати холодильник в шафа дозволить оформлення дверей. Навісьте дверцята за допомогою системи «пантограф». Для цього прикріпіть фасади до дверцят холодильник а і морозильної камери за допомогою наявної фурнітури. Дверцята будуть відкриватися за рахунок шарнірів холодильник а, тому фасади не потрібно додатково кріпити до короба.
6
Деякі моделі вбудованих холодильник ов мають систему навішування фасадів на полозах. У цьому випадку дверцята шафа а має свої шарніри, а при відкриванні холодильник а обидві дверці ковзають між собою. Така система навішування фасадів доречна в разі виготовлення гарнітура з масиву дерева, щоб уникнути додаткового навантаження на дверцята холодильник а.