Як включити бездротовий зв'язок. настройка asus pci g31 режим точки доступу.

Створення власної бездротової мережі здійснюється за допомогою різних пристроїв. У домашніх умовах, як правило, використовують Wi-Fi маршрутизатори. Але іноді розумніше підключити обладнання іншого типу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi модуль;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви вже маєте в своєму розпорядженні стаціонарним комп'ютером, підключеним до інтернету, використовуйте для створення бездротової мережі Wi-Fi адаптер. Подібне обладнання ділиться на два типи: зовнішні адаптери, що працюють через USB-канал, і внутрішні модулі, що підключаються до системної плати ПК через порт PCI.
2
Виберіть пристрій потрібного типу. Зверніть увагу на той факт, що для підключення двох і більше мобільних пристроїв вам буде потрібно адаптер з підтримкою режиму точки доступу. Яскравим прикладом такого пристрою служить Wi-Fi модуль Asus PCI-G31.
3
Вимкніть комп'ютер а адаптер PCI-слоту материнської плати. Встановіть антену в наявний порт адаптера. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи.
4
При роботі в системі Windows XP, встановіть драйвери зі спеціального диска, що поставляється в комплекті з модулем. При роботі з системами Windows Seven або Vista використовуйте програму Ralink Wireless Utility.
5
Після установки відповідного програмного забезпечення приступите до налаштування параметрів роботи модуля бездротового зв'язку. Запустіть утиліту і відкрийте вкладку Soft + AP (STA + AP).
6
Змініть параметри майбутньої точки доступу. В поле SSID вкажіть її ім'я. Заповніть графу Authentication. Для цього виберіть режим перевірки автентичності та вкажіть тип ключа.
7
Тепер введіть пароль, необхідний для захисту вашої бездротової мережі. При використанні WEP-шифрування, його довжин повинна складати шість символів, а для WPA (WPA2) - вісім.
8
Заповніть поле Max numbers of peers. Вкажіть число мобільних пристроїв, які будуть одночасно підключені до точки доступу. Натисніть кнопку Apply. Тепер клікніть правою кнопкою миші по іконці утиліти і виберіть пункт Soft + AP Mode.
9
Дочекавшись завантаження нового меню, вкажіть активне з'єднання з інтернетом, до якого отримають доступ мобільні пристрої. Підключіть ноутбуки до точки доступу. Перевірте працездатність з'єднання.