Як зі слайдів зробити відео.

Існує кілька способів перетворити презентацію в відеозапис. Зазвичай для здійснення цієї процедури необхідно використовувати комплект з двох програм. Перша буде запускати презентацію, а друга - виконувати захоплення зображення з екрану.
Вам знадобиться
  • - Fraps;
  • - Power Point.
Інструкція
1
Якщо ви вже маєте в своєму розпорядженні готовим набором слайдів , об'єднаних в проект, скачайте та встановіть програму Fraps. З її допомогою ви зможете створити відеофайл, що містить потрібні фрагменти. Запустіть Fraps і приступите до налаштування параметрів роботи цієї утиліти.
2
Відкрийте меню FPS. Зніміть галочки з пунктів Frametimes, MiniMaxAvg і FPS. Це лишня інформація, яка не повинна бути присутнім у відеозаписі.
3
Деактивуйте функцію Stop benchmark automatically. Її використовують для автоматичної зупинки запису через певний проміжок часу, що абсолютно ні до чого в даній ситуації.
4
Перейдіть в меню Movies. Натисніть кнопку Change і вкажіть каталог на жорсткому диску, куди будуть збережені створені відеозапису. Поставте прапорець навпроти пункту Full-size. Використання цього параметра забезпечить гарну якість майбутнього кліпу.
5
Якщо ви використовували звукові ефекти при створенні презентації, поставте галочку біля пункту Record Sound. Активуйте пункт Use Windows input. Тепер виберіть кількість знімків екрану, яке буде створюватися за одну секунду роботи програми. Для цього виберіть із запропонованих варіантів потрібний пункт у графі FPS.
6
Клацніть по функції Video Capture Hotkey. Виберіть поєднання клавіш, натискання якого буде запускати запис. Поверніть вікно програми Fraps. Запустіть утиліту, за допомогою якої ви створювали презентацію.
7
Розгорніть зображення на весь екран і запустіть відображення слайдів і відтворення музики. Натисніть задане поєднання клавіш і дочекайтеся завершення показу слайдів . Тепер знову натисніть потрібні клавіші для зупинки захоплення зображення з дисплея.
8
Відкрийте отриманий відеофайл і відредагуйте його за допомогою доступного редактора. Ви можете обрізати кінець кліпу, якщо занадто пізно зупинили запис.