Як наклеїти на телефон захисний екран.

Мобільний телефон - постійний супутник людини. Він завжди і скрізь з нами - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Телефон залишається при нас, навіть коли ми знімаємо взуття, за яку так звикли доглядати. Але ж телефон , а особливо його екран, так само потребує догляду і захисту. Наклеївши на нього захисний екран зі спеціальної плівки, ви забезпечите йому надійний захист, а собі полегшите догляд за ним.
Інструкція
1
Уточніть фізичні розміри екран а свого мобільного телефон а. Для покупки захисної плівки вам необхідно точно знати його діагональ в дюймах. В деяких випадках потрібні будуть ширина і висота екран а.
2
Виберіть плівку, яка підходить для вашого телефон а. Зробити це можна, відвідавши кілька салонів, торгуючих мобільними телефон ами та аксесуарами до них. Кращий вибір - готова плівка для конкретної моделі телефон а, її потрібно буде просто рівно наклеїти.
3
Інший, набагато більш поширений варіант - універсальна плівка, підходяща декільком різним девайсам. Ось тут і стане в нагоді знання розмірів екран а. При однаковій діагоналі екран и телефон ов різних виробників можуть відрізнятися співвідношенням сторін, і плівка, незважаючи на свою універсальність, може не підійти.
4
Серйозно поставтеся до підготовки місця, де ви будете виробляти наклеювання захисного екран а. Подбайте про відсутність пилу та інших дрібних частинок побутового походження. Будь-яка ворсинка, порошинка або волосок, випадково потрапивши під плівку, можуть зіпсувати зовнішній вигляд екран а.
5
Відкрийте упаковку з захисною плівкою і вийміть з неї весь вміст. Якщо ви придбали плівку конкретно для вашої моделі телефон а, приступайте безпосередньо до процесу її наклеювання.
6
Протріть екран телефон а що входить в комплект серветкою з мікрофібри. Візьміть плівку і зніміть з неї захисний шар, позначений цифрою один. Прикладіть плівку до екран у, поєднавши два її кута з двома кутами екран а. Переконавшись у тому, що край плівки збігається з краєм екран а, акуратно приклейте плівку, виганяючи бульбашки повітря лопаткою з комплекту. Зніміть другий захисний шар і протріть екран серветкою.
7
Проведіть розкрій, якщо купили плівку універсального розміру. Для цього використовуйте плівку, наклеєну виробником, на якій зазвичай вказані основні параметри або функції телефон а. Покладіть її на куплену вами плівку і обведіть маркером або фломастером.
8
Виріжте заготовку і повторіть процедуру, описану в попередньому кроці. Якщо виробник вашого телефон а не турбувався тим, щоб надати вам подібний шаблон, використовуйте для розкрою вже відомі вам розміри екран а.
Корисна порада
Бажано наклеювати захисну плівку на екран відразу ж після покупки телефону.