Як вибрати пеленальний столик. Як вибрати ванночку для купання новонародженого.

Пеленальний столик призначений для перевдягання, зміни підгузників, догляду за шкірою та масажу новонароджених малюків. Одні батьки не бачать необхідності в його купівлі, вважаючи, що можна і без нього впоратися, а от інші навпаки - вважають, що це дуже важлива річ. Перед покупкою важливо знати, які бувають пеленальні столик і і як правильно його вибрати.
Інструкція
1
Пеленальная дошка небезпідставно є досить простим, дешевим і компактним варіантом. Краю дошки оснащені невисокими захисними бортиками. Станина виготовлена з дерева і покрита латексом, що дозволяє її легко мити. Недоліком такої дошки є відсутність поличок, шафок і підстави, тому вам потрібно буде знайти горизонтальну поверхню необхідного розміру.
2
Пеленальная дошка на ніжках без праці складається. Недоліком такої дошки є відсутність поличок і шафок і нестійкість.
3
Пеленальний столик у формі етажерки може бути виготовлений з металу, дерева або пластику. Має вішалки, полички, шафки. Легко транспортується. Недоліком є його висока вартість.
4
Пеленальний столик з ванночкою дуже зручний, якщо його розмістити у ванній кімнаті. Але, на жаль, часто розміри ванних кімнат не завжди дозволяють це зробити. Недоліком є його висока вартість.
5
Це далеко не повний список. В даний час існує величезна кількість видів пеленальних столик ів. Виробники прагнуть виготовити зручну і багатофункціональну меблі.
6
При виборі пеленального столик а зверніть увагу на те, щоб він був виготовлений з безпечних натуральних матеріалів. Якщо ви бажаєте купити дерев'яний столик , то подивіться, щоб він був влагоустойчивим.
7
Матеріал матраца - важлива деталь при виборі столу. Він повинен не ковзати, що не промокати і без праці чиститися.
8
Якщо столик на коліщатках, подивіться, щоб вони мали гальмівні механізми.
9
Пеленальний столик повинен бути максимально стійким, широким і відповідним під ваш зріст.
10
Для багатьох дуже важливі зручні полички, шухлядки, лотки, вішалки та інші пристосування на сповивальному столик е. В даному випадку все залежить від вашого бажання.