Як заморозити м'ясо.

Правильна заморозка гарантує довгу свіжість і первозданний смак продуктів. Особливо це стосується м'яса - полежавши трохи в морозильній камері, воно втрачає вологу і смак. Якщо ж заморозити так, як потрібно, м'ясо пролежить близько 6 місяців.
Інструкція
1
Наріжте м'ясо шматками потрібного вам розміру. Мити не потрібно, це краще робити безпосередньо перед приготуванням пиши. Промите м'ясо швидше псується, в ньому може утворюватися патогенна флора.
2
Візьміть щільні целофанові мішечки. Бажано ті, що призначені для зберігання продуктів при низькій температурі.
3
Складіть нарізані шматки м'яса і щільно зав'яжіть мішечок. Зверху надягніть другий. Повітря між м'ясо м і мішечком не повинно бути, він і місця багато займає і погіршує якість продукту.
4
Покладіть добре запаковане м'ясо в морозильну камеру в спеціальний відсік. Зазвичай на ньому стоїть позначка, які продукти потрібно зберігати на цьому рівні. Не зберігайте м'ясо разом з рибою та іншими сильно пахнуть продуктами.
5
Температуру бажано поставити від -12 до -18 градусів. Зберігати заморожене м'ясо в морозильній камері можна близько 6 місяців, а при великій кількості продукту, якщо ви поставите режим «холод» на максимальний режим, то термін зберігання продовжується до одного року. Звичайно, смак продукту може дещо змінитися, але на його свіжості це ні як не позначиться.