Як облаштувати групу в дитячому саду. Як прикрасити веранду в дитячому саду своїми руками.

Група в дитячому саду - місце, де діти і вихователі проводять більшу частину дня. Щоб перебування в ній було комфортним і приємним, групову кімнату слід правильно оформити, приділивши увагу підбору меблів та іграшок, кольоровою гамою і іншим важливим нюансам.
Вам знадобиться
  • - фарба для стін;
  • - покриття підлоги;
  • - килимки;
  • - жалюзі;
  • - дитячі меблі;
  • - іграшки.
Інструкція
1
Облаштування групи потрібно продумати ще на стадії ремонту. Дуже важливе питання - підлоги. Іноді в дитячих садах віддають перевагу ковроліну - він м'який, і дітям зручно і тепло грати на підлозі. Однак килимове покриття утрудняє збирання і може створювати проблеми дітям зі схильністю до алергії. Набагато зручніше теплі підлоги. Зверху можна настелити зносостійкий ламінат або промисловий лінолеум.
2
Невеликі килими допоможуть зонувати приміщення. В ігровій постеліть щільний безворсовий килим, який можна прати. Щоб він не ковзав по підлозі, приклейте з виворітного боку спеціальні гумові підкладки.
3
Дуже важливо кольорове оформлення приміщення. Світлу сонячну кімнату можна зробити більш спокійною і прохолодною з допомогою блакитно-зеленої гами. Для північної сторони підійде теплий золотисто-бежевий тон. Гарна швидкосохнуча фарба практичніше шпалер і побілки - у разі необхідності стіни можна вимити.
4
Стіни можна зробити однотонними або зобразити галявину, море або інші сюжети. Ще один варіант - пофарбувати стіни в різні кольори однієї гами - наприклад, від світло зеленого до небесно-блакитного. Не використовуйте занадто яскраві фарби щоб уникнути зайвої строкатості.
5
Подбайте про захист від сонця. Замість збирають пил портьєр повісьте на вікна миються жалюзі підходящих квітів.
6
Правильно облаштована група не повинна нагадувати установа. Чим більше вона схожа на будинок, тим краще. Створити атмосферу затишку допоможе правильно підібрані меблі. Зупиніться на столиках, стільцях і стелажах зі світлого дерева - вони добре гармонують з пастельній фарбуванням стін і яскравими іграшками.
7
Дуже симпатично виглядає різнобарвне постільна білизна на ліжках. Можна попросити батьків принести підходящі домашні комплекти - вони дозволять дітям відчувати себе більш спокійно і захищено.
8
Щоб дітям було зручніше орієнтуватися в групі, чітко виділіть зони - спальну, навчальну, ігрову. Ігрову можна розділити на дрібніші зони. Наприклад, відокремити спеціально обладнаний будинок з іграшкової кухнею, вітальнею, спальнею для ляльок. Окремо обладнайте місце для ігор з конструкторами, будівництва, тихих ігор. Поруч встановіть стелажі з відповідними іграшками. Не варто розставляти їх рядами. Краще придбайте легкі пластикові контейнери і підвісні сітки - тоді діти зможуть самостійно наводити порядок у своєму куточку.
9
Якщо ви хочете влаштувати в групі зелений куточок, переконайтеся, що серед персоналу є люди, здатні доглядати за квітами. Рослини потребують не тільки в поливі, але і в своєчасній пересадці, прищипування і обрізку. Без належного догляду вони швидко втрачають декоративність. Ретельно вибирайте рослини, щоб в зелений куточок бува не потрапили отруйні і викликають алергію екземпляри.