Як увійти в домен. Як увійти в пошту свого домену.

Панель адміністратора існує для того, щоб веб-майстер через неї міг додавати, редагувати і видаляти вміст сайту. Для входу в домен необхідно знати логін і пароль.
Інструкція
1
Щоб запустити в браузері майбутній сайт, вбийте в адресний рядок localhost/ домен . Якщо ви створили робочу частину ресурсу, вона повинна з'явитися перед вами. Щоб увійти в адміністративну панель, наведіть курсор миші на адресну рядок і допишіть admin. Підтвердіть операцію, натиснувши на клавішу Enter. У вас повинен з'явитися такий адресу: localhost/site/admin/.
2
Отже, перед вами панель адміна. Введіть в одне текстове поле логін (Ім'я користувача), в інше - пароль. За замовчуванням, ім'я адміністратора - admin. Якщо ви хочете змінити його, зайдіть в настройки панелі і поміняйте логін. Пароль був виданий вам хостингом за замовчуванням. Ви також можете змінити його в загальних налаштуваннях. Для цього зайдіть в розділ «Управління користувачами», клікніть по пункту «Адміністратор», введіть новий пароль і підтвердіть його.
3
Після того як ви введете логін і пароль від адміністративної панелі, натисніть «Увійти». Перед вами з'явиться адміністративна панель, в якій ви можете керувати сайтом. У ній ви можете змінювати, додавати та видаляти дані. Коли будете входити в адмінку, поставте галочку поруч з написом «Запам'ятати мене». Це дозволить вам не вводити пароль щоразу при вході в панель управління.
4
Існує другий спосіб. Зайдіть в адміністративну панель через сам сайт. Для цього в адресному рядку введіть адресу вашого сайту ( домен ) і натисніть Enter. Клікніть «Авторизація» або «Вхід». Введіть свій логін і пароль. Натисніть Enter. Якщо дані ви ввели вірно, система відкриє перед вами адміністративну панель.
5
Третій спосіб. Введіть в адресному рядку домен . Відкриється сайт. Зверху повинні бути деякі функції панелі управління. Там же буде напис «Панель адміністратора». Клацніть по ній, при необхідності введіть ваші реєстраційні дані.
Робота на комп'ютері під обліковим записом адміністратора дає користувачеві максимальні можливості з налаштування системи. Водночас, така робота найбільш небезпечна, тому нерідко використовується обмежена обліковий запис. Для того щоб зробити установку програм або змінити налаштування системи, слід увійти в систему як адміністратор.
Інструкція
1
При установці Windows користувачеві пропонується ввести ім'я, під яким він і працюватиме в системі. Обліковий запис адміністратора при цьому залишається невидимою, в неї можна увійти в безпечному режимі. Але є можливість увійти від імені адміністратора і в звичайному режимі, викликавши вікно входу в Windows в процесі завантаження.
2
Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів» - «Зміна входу користувачів в систему». Зніміть галочки з пунктів «Використовувати сторінку вітання» і «Використовувати швидке перемикання користувачів». Підтвердіть зміни, натиснувши кнопку «Застосування параметрів». Тепер при старті системи з'являтиметься вікно Windows NT.
3
При появі вікна введіть ім'я Administrator і натисніть ОК. Якщо для даного облікового запису ні встановлено пароль, ви ввійдете в систему як адміністратор, тобто з максимальними повноваженнями.
4
Облікові записи з обмеженими повноваженнями часто використовуються в організаціях. При необхідності щось змінити працівник змушений звертатися до адміністратора, що не завжди зручно. Щоб нічого в системі не міняти, можна спробувати ввійти в систему в якості адміністратора через безпечний режим.
5
Перезавантажте комп'ютер. В момент старту системи періодично, приблизно раз в секунду, натискайте клавішу F8. У вікні виберіть рядок «Безпечний режим». Якщо на облікового запису адміністратора не варто пароль, ви ввійдете в систему як адмін. Робочий стіл в безпечному режимі сильно спрощений, але всі основні функції операційної системи зберігаються. Подібний вхід корисний у тому випадку, якщо ви забули пароль від свого облікового запису: увійшовши як адміністратор, ви легко зможете його змінити.
6
Якщо на обліковий запис адміністратора встановлений пароль і ви його не знаєте, увійти під цим обліковим записом просто так вже не вдасться, вам будуть потрібні спеціальні утиліти. Наприклад, ERD Commander. Запишіть її на диск або на флешку і запустіть при завантаженні системи. Докладні інструкції про користування утилітою є в інтернеті.
7
Деякі збірки Windows - наприклад, XP Zver, при установці автоматично роблять вас адміністратором. Для безпеки роботи ви можете створити звичайну обліковий запис, перемикання між ними буде здійснюватися через меню: «Пуск» - «Вийти з системи». При створенні звичайного облікового запису система може запропонувати вам спочатку створити обліковий запис адміністратора . Створіть її, потім створіть звичайну запис, а зайву запис адміністратора видаліть.