Як повернути старих меблів колишній вигляд. Як оновити стінку меблі.

Cтарая меблі, яка радувала вас і служила вам багато років, поступово зносилася і втратила свою презентабельність. Не завжди можна знайти достатньо велику суму на гідну заміну. Купувати дешеві меблі не варто, вже через рік-два вона перетвориться в хлам, і ви пошкодуєте про своє рішення. Оптимальний варіант в цьому випадку - оновити зовнішній вид старих речей.
Вам знадобиться
  • - лак по дереву;
  • - шпаклівка;
  • - наждачний шкурка;
  • - фарба;
  • - грунтовка;
  • - кисті;
  • - оббивний матеріал;
  • - наповнювач;
  • - меблевий степлер.
Інструкція
1
На полірованої поверхні меблів часто з'являються глибокі подряпини та вибоїни. Виникають і некрасиві круги від гарячих чашок і келихів, розводи від неправильних засобів для чищення. Дрібні недоліки знежирте і покрийте підходящим лаком.
2
А от великі подряпини зажадають більш трудомісткої роботи. Зачистіть поверхню дрібним наждачним папером. Після цього приберіть сміття пилососом і пензликом. Підберіть шпаклівку для дерева потрібного кольору і покладіть її в оброблене місце. Надлишки приберіть гумовим шпателем. Коли висохне замазка, покрийте подряпину лаком.
3
Відколи й отщепи полірування закладіть клейовий шпаклівкою, підібраною під колір деревини предмета меблів. Якщо пошкодження дуже обширно, зробіть вставку з деревини. Приклейте її столярним клеєм, після того, як виріб висохне, обережно зріжте який виступив надлишок засобу. Вклеєну вставку дуже обережно обробіть гострої цикль.
4
Предмети меблів, які поєднують в собі і дерево і оббивку, стільці наприклад, потрібно реставрувати по-іншому. Поверхня предмета потрібно звільнити від старого покриття. Переверніть стілець вгору ніжками, відкрутіть шурупи, які кріплять м'яке сидіння. Якщо ця частина ніяк не хоче зніматися, застосуєте гумовий молоток, адже за багато років використання речі «зріднюємося» один з одним.
5
Займіться поверхнею дерева. Її потрібно зняти наждачним папером, починаючи з крупного зерна, закінчуючи «нулевкой». Ретельно відшліфуйте поверхню деревини. Періодично видаляйте пил, щоб вона не заважала подальшій обробці. Протріть стілець вологою чистою серветкою.
6
Коли предмет висохне, обробіть його грунтовкою, щоб поліпшити зчеплення з фарбою або лаком. Обраний засіб наносите тонким шаром. Необхідно покрити всю поверхню двома або трьома шарами лаку або фарби. Дуже важливо не поспішати і дати засобу добре висохнути, перш ніж наносити наступне.
7
Не обов'язково фарбувати виріб в точно такий же колір, що і був. Зараз в моді світлі тони - бежеві, слонової кістки, пастельні, білі, кремові. Оббивку можна зробити яскравою з кольоровим принтом. Спробуйте зробити оригінальну і неповторну річ, використовуючи трафарети або декупаж.
8
Видаліть з сидіння стару оббивку. Викиньте зотлілий поролон. Використовуючи сидінні як шаблон, виріжте з латексу або пінополіуретану новий наповнювач. Обрану тканину вирізайте з урахуванням подгибки. Матеріал краще візьміть спеціальний меблевий, він відповідає всім вимоги експлуатації і вам не доведеться швидко міняти його.
9
Кріпите тканину меблевим степлером. Не шкодуйте грошей на його придбання, ви знайдете ще багато приводів, щоб ним скористатися. Добре натягайте матеріал, щоб він не збирався неакуратними складками. Прикрутите нове сидіння до висохлого стільцю. Тепер ваша стара меблі виглядає краще нової!