Як вставити диск в ноутбук.

З проблемою браку місця на жорсткому диску комп'ютера стикається більшість користувачів. Принаймні роботи на комп'ютері файли накопичуються. Рано чи пізно настає момент, коли старий вінчестер вже не в змозі їх вмістити. Заміна жорсткого диска в звичайному комп'ютері є тривіальною операцією, але вставити диск в ноутбук не так просто.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - новий жорсткий диск.
Інструкція
1
За функціональним можливостям ноутбук близький до звичайного персонального комп'ютера, при цьому набагато менше його за габаритами. Малі розміри визначають високу щільність розміщення компонентів, що ускладнює доступ до них. Продумані компонувальні рішення, застосовувані в сучасних ноутбук ах, дозволяють замінювати більшість «периферійних» компонентів, таких як оперативна пам'ять, жорсткий диск, акумулятор, без застосування спеціальних інструментів.
2
В інструкції з експлуатації ноутбук а зазвичай не описана заміна комплектуючих. Для цього необхідно звернутися в авторизований сервісний центр. Для деяких компонентів, таких як материнська плата або матриця, це виправдано. Але для монтажу жорсткого диска зазвичай не потрібно спеціального інструменту. Всі операції досить прості для того, щоб виконати їх в домашніх умовах. Перед початком розбирання відключіть ноутбук від електромережі, зніміть акумуляторну батарею.
3
Огляньте нижню (звернену до столу) поверхню ноутбук а. Знайдіть кришку, що закриває відсік жорсткого диска. Для цього зверніться до схеми розміщення компонентів з інструкції по експлуатації. Найчастіше кришка з одного боку закріплена двома болтами, а з іншого є пластикові засувки. Вийміть кріплення і зніміть кришку. Чи не прикладайте великих зусиль - можливо, десь є додаткові елементи кріплення. Під верхньою пластиковою кришкою знаходиться металевий кожух, в якому зафіксовано жорсткий диск. Зніміть кожух. Потягніть жорсткий диск в бік, протилежний роз'єму. Вийміть диск з корпусу.
4
Встановіть новий жорсткий диск. Зберіть ноутбук в зворотному порядку. Перевірте працездатність ноутбук а. Отформатіруете жорсткий диск, встановіть операційну систему.