Як бути з накопиченими грошима.

Гроші повинні робити гроші. Але який спосіб інвестування вибрати? У кожного з них є свої переваги і недоліки. Основне правило інвестування - не вкладайте в ризиковані проекти останні накопичення. А ще краще розділити свої заощадження на частини і використовувати для них різні стратегії.
Вам знадобиться
  • - інформація про брокерських компаніях;
  • - дані про пайові фонди;
  • - курси валют;
  • - послуги ріелтора.
Інструкція
1
Відкрийте вклад у банку. Це просто, надійно, але не дасть вам високого доходу і не врятує від інфляції. Схоронність вкладів гарантує держава. Але, як правило, якщо ви захочете достроково вилучити свої гроші з банку, ви втратите відсотки. Тому, якщо бажаєте примножити накопичення, розгляньте інші варіанти інвестування.
2
Почніть працювати на ринку акцій. Тут можливо використовувати як короткострокові стратегії, що вимагають специфічних знань і досвіду, так і розраховані на кілька місяців. В останньому випадку ви за допомогою брокерської компанії купуєте цінні папери і чекаєте, поки їх можна буде вигідно продати. На ринку акцій можна заробити непоганий капітал з мінімальною стартовою сумою. Пройдіть попереднє навчання, щоб розбиратися в питанні.
3
Вкладіть гроші в пайовий фонд. Це теж інвестиції в ринок цінних паперів, але менш ризикований і не вимагає спеціальних знань. Пайові фонди формують портфелі паперів і свою стратегію. Зокрема, бувають відкриті або закриті, інтервальні і по певними цінних паперів - акціям або облігаціях. В відкритих можуть брати участь всі бажаючі. В інтервальні вкладають гроші на певний часовий період. Є й інші правила та обмеження. Але при цьому ви як інвестор не повинні приймати ніяких рішень. Слідкуйте на прибутковістю обраного фонду і своєчасно прийміть рішення про вихід з нього.
4
Прийміть рішення про довірче управління вашими фінансами в інвестиційній компанії, якщо маєте в своєму розпорядженні сумою від 300-500 тисяч рублів і не готові займатися цим самі. Фондовий ринок при професійному підході пропонує максимально можливу прибутковість. А довірче управління забезпечить вам індивідуальний підхід, якого не отримаєш за участю в пайових фондах.
5
Купіть валюту. Це один з поширених видів заощадження накопичених грошей. Купуйте гроші різних країн, щоб диверсифікувати свої доходи і знизити ризики. Спробуйте свої сили на Форекс, якщо хочете заробити на різниці курсів. Але врахуйте, що на цьому ринку працювати складніше, ніж на фондовому.
6
Вкладіть гроші в дорогоцінні метали. Банки пропонують як покупку злитків, так і знеособлені металеві рахунки або інвестиційні монети. Ще один з варіантів - придбання ювелірних виробів. Це консервативний і вельми надійний спосіб убезпечити свої заощадження від коливань економічної ситуації.
7
Придбайте нерухомість, якщо маєте в своєму розпорядженні достатньо великою сумою грошей. Підберіть за допомогою ріелтора той вид приміщень, який краще відображає цілі вашого інвестування. Це може бути квартира, будинок або комерційні площі. У довгостроковому плані це один з найнадійніших способів вкладення грошей.