Як купити новобудову.

Купівля квартири в новобудові - вигідне рішення. Такі квартири, як правило, відрізняються більшою площею і поліпшеним плануванням. Нові мікрорайони, в яких зводяться новобудови, володіють кращою інфраструктурою, ніж старі. Розглянемо алгоритм покупки квартири в новобудові.
Інструкція
1
Квартири в новобудовах купуються або на етапі будівництва (незавершене будівництво), або після здачі будинку в експлуатацію. В перовому випадку квартири обходяться дешевше, однак покупець бере на себе певні ризики. Основний ризик - можливе призупинення будівництва на невизначений термін.
2
Купити квартиру в новобудові можна у забудовника, інвестора або співінвестора, агентств нерухомості або муніципальних властей. Великі забудовники можуть запропонувати нижчі ціни на квартири економ-класу в певних районах. При купівлі житла в муніципальних органів влади менше ризик бути обманутим. В цьому випадку договір купівлі-продажу укладається між покупцем та адміністрацією міста, що означає більший контроль. Через агентство нерухомості покупка квартири обійдеться дорожче, т.к.прідется заплатити комісію. Зате так можна заощадити час.
3
Для початку покупцеві необхідно визначитися з продавцем квартири в новобудові і власне квартирою. Після цього вже в офісі продавця узгоджуються всі умови угоди. Купівля може оформлятися як участь в пайовому будівництві, інвестиційний внесок і т.д. При оформленні важливо бути уважним, оскільки є ризик стати учасником "сірої" схеми продажу: наприклад, схеми зі 100% передоплатою, схеми з векселями.
4
Перед підписанням договору та передачею грошей необхідно вимагати у продавця пакет правовстановлюючих документів на квартиру. Особливу увагу варто звернути на договір. Важливо, щоб в ньому були вказані сама квартира (предмет договору), учасники (покупець і фірма), ціна, час, місце і спосіб виконання, права та обов'язки сторін. Без цих умов договір не має юридичної сили.
5
Якщо ви купуєте квартиру на етапі будівництва, то необхідно переконатися, що після завершення будівництва будинку він зданий Державної приймальної комісії. Після цього покупець підписує акт приймання-передачі квартири. Тепер можна оформляти право власності.
6
Право власності звичайно оформляється через фірму (ту, з якою був укладений договір). Це може коштувати досить дорого (в районі 2000 $), але для більшості покупців це зручно, так не треба особисто брати участь в цьому досить довгому процесі. Тоді покупець виписує довіреність на відповідну фірму (її спеціаліста), а вона вже сама готує всі документи і оформляє право власності. Але його можна оформити і самостійно. Для цього потрібні наступні документи: 1. договір з кількістю копій по числу сторін + одна копія для Федеральної Реєстраційної Служби (ФРС), де здійснюється регістрація.2. акт приймання-передачі квартіри.3. документи про оплату і закриття всіх фінансових операцій між покупцем і продавцом.4. документи БТІ (експлікація, поверховий план) .5. паспорт власника (копії всіх сторінок) .6. копія дозволу на введення будинку в експлуатацію.7. копія документа про розподілу квартир між інвесторамі.8. квитанція про сплату державного мита (1000 рублів).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OvVuC9VT6yE