Як витягнути кільце в головоломці. дію головоломки з кільцями.

Колись, за радянських часів, такі головоломки були поширені і дуже популярні як серед дорослих, так і учнів інститутів і старших класів школи. Рішенням пропонованої задачі є зняття однієї металевої складової з іншого при цьому, не розгинаючи і не ламаючи дротяних фігур. Безсумнівним плюсом такої головоломки є її довговічність (зламати подібну конструкцію практично неможливо). Користь від неї також очевидна: розвиток просторового мислення, тренування посидючості і точності.
Інструкція
1
Для зняття фігури в головоломці введіть язичок однієї в кільце дуги інший, обвівши язичок по кільцю. У відкрилася перекладині зніміть дану фігуру з іншого.
2
Щоб розділити фігуру «Чоботи», просмикніть в кільце одного носик меншого чобота і обведіть їм дане кільце. Після такої процедури деталі легко роз'єднуються.
3
За таким же принципом знімаються складові багатьох інших головоломок. Всуньте першу фігуру одним вушком в колечко душки інший. Пропустіть через це вушко кільце стрижня і витягніть звільнилася фігуру з кільця дужки.
4
Є ще один спосіб звільнення кільця однієї з фігур від захоплення іншою. Пересуньте кільце першої складової вниз і надіньте його на частину іншої дротяної конструкції. Разом з кільце м пересуньте другу частину по дузі першої, ближче до верхньої її половині. Поверніть дугу другої складової так, щоб вона лягла на частину першу. Тепер кільце вільно пройде відразу навколо дуги другого і частини першого і зніметься з головоломки.
5
Також в головоломках можливий варіант пересування дужки першої фігури по стрижні другий так, щоб один її кінець обігнув вигин стрижня. Потім кільце вільно пройде через вигин в стержні і дужку першої одночасно і зніметься зі стрижня.
6
Для розгадки такий головоломки необхідно накласти дужку на дужку і злегка «перекоси» їх. Тепер пропустіть кільце між лапками дужок і рухайте його вниз, потім вгору. Таким чином кільце зніметься.
7
Для того щоб зняти «човник» з спіралі, підведіть його до петлі і, повернувши її, пропустіть в той же час крізь неї спіраль. А тепер виймайте «човник» з петлі і звільняйте її від спіралі.
Корисна порада
У всіх цих головоломках ви навчитеся не тільки знімати окремі частини, але і повертати їх на місце, виробляючи всі дії в зворотному порядку.