Як відремонтувати рульову рейку ВАЗ. Як відрегулювати рульову рейку на ваз 2109.

Дуже часто при виникненні люфтів рульового колеса або появі стукотів потрібний ремонт рульової рейки вашого автомобіля. Ця процедура не така складна, як здається на перший погляд, особливо якщо мова йде про автомобіль марки ВАЗ . Однак для її проведення необхідна низка інструкцій і порад.
Вам знадобиться
  • - ремонтний комплект;
  • - набір спеціальних ключів.
Інструкція
1
Для початку від'єднайте металеву пластину, що відповідає за відведення тепла. Після цього відкрутіть саму рульову рейку від кузова вашого авто, не забуваючи відігнути при цьому краї фіксатора болтів. Повністю від'єднайте болт проміжного вала рульового управління і зніміть рульову рейку, при виникненні проблем із зняттям спробуйте розклинити кріплення проміжного вала.
2
Після цього приступайте до розбирання рульового механізму. Для цього скористайтеся спеціальними ключами в ремонтному комплекті і розберіть рейку на наполегливу гайку, пружину, стопорне кільце і упор. Зніміть пильовик з приводної шестерні, вийміть стопорне кільце і відкрутіть гайку підшипника, скориставшись восьмигранником. Після цього акуратно витягніть вал, а після - збийте корпус рейки.
3
Після цього приготуйте деталі з ремкомплекта, купленого заздалегідь. При його покупці переконайтеся, що деталі призначені саме для вашого авто, для цього уважно вивчіть їх маркування. Вийміть опорну втулку, скориставшись плоским предметом (викруткою, наприклад). Змастіть місце розташування втулки і поверніть її назад, знову застосувавши викрутку. Позбавтеся від надлишків у вигляді кілець ущільнювачів. Замініть роликовий підшипник, а також змініть підшипник на приводний шестерні.
4
Після цього справа залишається за малим - зібрати рейку в корпус в зворотному порядку. Вставте рейку в корпус. Встановіть вал приводної шестерні на його законне місце. Закрутіть гайку, закріпивши її стопорним кільцем. Поставте пильовик на місце. Встановіть упор рульової рейки, стопорне кільце і пружину, зафіксувавши наполегливої гайкою. Її необхідно закрутити до невеликого упору. Заткніть отвір заглушкою. Після цього нанесіть мастило на рейку і надіньте пильовик.
Рульове управління - це механізм, який забезпечує безпеку водія і пасажирів. Але все має термін служби, воно іноді відмовляє і ламається. Перші ознаки - поява течі, збільшення люфту керма, скрип і скрегіт при поворотах.
Рульове управління в будь-якому автомобілі - це найбільш важливий вузол. Саме він відповідає за безпеку водія і пасажирів. На ВАЗ 2109 використовується рульова рейка, вона набагато ефективніше, ніж колонка, яка застосовувалася раніше на класиці. І дещо простіше, так як система складається з двох тяг. На класиці вона складається з трьох тяг і маятникового важеля. На жаль, нічого вічного немає, навіть такий надійний механізм, як рульова рейка, з часом може вийти з ладу.

Поломка рульової рейки

Якщо дивитися на всі ознаки несправності рейки, то деякі дуже схожі з ознаками, властивими виходу з ладу інших елементів. Наприклад, кульової опори, ШРУСа, стійки. Але є й такі, які притаманні тільки лише рейці. Це заїдання рульового колеса, скрегіт при повороті керма. Деякі симптоми потребують підтвердження, тому слід провести спочатку діагностику підвіски і рульового управління, щоб знати точну причину поломкі.Замена рейки необхідна в тому випадку, коли виявлено будь-якої дефект. Як було сказано раніше, це може бути заїдання керма, збільшений люфт, а може бути і витік масла внаслідок порушення цілісності ущільнювачів. Щоб здешевити ремонт, можна не міняти рейку, а придбати комплект для ремонту. Він на ринку представлений декількома видами, які відрізняються один від одного комплектацією. Чим дорожче, тим більше вузлів входить до складу ремонтного набору.

Зняття рульової рейки

Перед початком робіт встановіть під заднє колесо упори, щоб автомобіль твердо стояв на своєму місці. Зручності не дуже хороші, наявність ями не завадить. Деякі маніпуляції зручніше проводити знизу автомобіля. Від поворотних кулаків відкручує тяги, перед цим зніміть колеса, поставивши автомобіль на опори. Це перша дія, яку потрібно виполніть.Далее необхідно зняти кардан, що йде від рульового колеса до рейки. Ця маніпуляція проводиться з боку салону. Після вже можна викручувати кріплення рейки і знімати її, відводячи трохи в сторону. Все, на цьому зняття рейки можна вважати закінченим, переходьте далі до ремонту або замене.Еслі плануєте повністю міняти вузол, то вам потрібно буде зняти тяги (Не переплутайте ліву і праву) і встановити їх на нову рейку. А якщо ж вирішите скористатися ремкомплектом, то буде потрібно досконально оглянути всі вали, втулки, підшипники. Ті, що прийшли в непридатність деталі потрібно відразу ж замінити. А для більшої певності змінювати треба все гумові і пластикові елементи, підшипники.