Як відремонтувати сільський будинок.

Сільський будинок - чудове місце для сімейного відпочинку. На жаль, з часом в результаті впливу різних несприятливих факторів будова зношується. Добре продуманий і якісно виконаний ремонт до невпізнання перетворить ваш будинок .
Інструкція
1
У першу чергу уважно обдумайте, що і в якому масштабі вам потрібно відремонтувати. Пройдіться по всьому будинок у, ретельно обстежте всі будова на предмет всіляких дефектів. Після цього складіть план майбутніх робіт і приблизний кошторис.
2
Далі вирушайте в магазин за будматеріалами. До речі, не забудьте вирішити, хто займеться ремонтом: ви чи спеціалізована будівельна бригада. Якщо у вас в планах масштабна переробка будинок а (наприклад, повна заміна даху, підлоги або оснащення будинок а каналізацією), то правильніше буде довірити виконання робіт професіоналам.
3
Не забувайте, що для практично будь-якої будови велике значення має фундамент, його монолітність. Якщо основа будинок а міцне, то фундамент ще довго прослужить. Якщо ви плануєте прилаштувати нове приміщення до будинок у, першим ділом зробіть фундамент під нові стіни. Його необхідно надійно пов'язати з уже існуючим, в іншому випадку стіни нової будівлі можуть відійти від старих, утворюючи щілини.
4
Приділіть велику увагу підлозі. При можливості замініть його повністю. Якщо будинок дерев'яний, то варто подумати про облицювання стін сучасними оздоблювальними матеріалами, наприклад, сайдингом. Це захистить стіни від вологи і збільшить теплоізоляцію будинок а. Так само варто поміняти стару дах. Існує безліч матеріалів для виготовлення покрівлі: металочерепиця, шифер, матеріали із сталі та інші.
5
З усією уважністю огляньте систему водопостачання будинок а і його газове обладнання. Якщо з крана тече іржава вода, а деякі труби прогнили або відчувається запах газу, то поміняти всі комунікації просто необхідно. Не забудьте про водостоках, вони повинні справно працювати.
6
Замініть старі вікна. Поставте сучасні металопластикові віконні конструкції. Запросіть фахівця, він зробить точні виміри. Такі вікна вельми довговічні. Завдяки їм у вашому будинок е завжди буде тепло і тихо.