Як заповнювати анкету для англійської візи.

Подача заяви на отримання туристичної візи до Великобританії проводиться в режимі онлайн. Перед початком процедури заповнення анкети приготуйте закордонний паспорт, проїзні документи і підтвердження бронювання готелю.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт UK Border Agency. У правому верхньому куті знайдіть кнопку «Apply for visa online», перейдіть по посиланню. В сторінці поставте галочку в полі «I agree», натисніть кнопку «Continue».
2
Вкажіть адресу своєї електронної пошти і придумайте пароль, за допомогою якого ви зможете дізнатися, на якій стадії перебуває розгляд вашої заявки. Натисніть кнопку «Next».
3
У наступному вікні використовуйте спливаючі вкладки і вкажіть вашу країну, мета візиту, тип візи . Далі використовуйте тільки латинські букви в іменах, прізвищах, назвах місцевості і т.п. Відповіді на питання давайте по-англійськи.
4
Заповніть розділ «About you», він включає інформацію про ваш імені та прізвища, поле, сімейний стан, дату і місце народження, громадянство та сімейний статус. Всі слова пишіть так, як вони записані у вашому закордонному паспорті. Натисніть кнопку «Next».
5
Вкажіть дати вашого приїзду та від'їзду з країни, тривалість перебування та основну мету.
6
У розділі «Passport Information» спишіть дані закордонного паспорта: номер, ким і коли оформлений, термін закінчення дії. Якщо це не перший ваш закордонний паспорт, вкажіть інформацію про всі паспортах, які були видані вам протягом 10 останніх років.
7
У розділі «Contact Information» вкажіть адресу вашого проживання, контактні телефони (мобільний і домашній).
8
Наступний розділ присвячений вашим родичам. Ви повинні вказати повне ім'я чоловіка, навіть якщо ви не проживаєте спільно, розлучені чи є вдівцем (вдовою). Там же необхідно написати адресу проживання чоловіка, інформацію про дітей, включаючи номери їх документів, незалежно від того берете ви їх в поїздку чи ні. В останній частині цього розділу вкажіть інформацію про матір та батька - їх дати і місця народження, громадянство. Натисніть кнопку «Next».
9
Заповніть розділ, що стосується ваших попередніх поїздок за кордон. У більшій частині питань достатньо поставити галочку в полі «Yes», при негативній відповіді необхідно детально описати ситуацію в спеціальних полях.
10
Заповніть останній розділ анкети, він стосується перебування у Великобританії та оплати ваших витрат під час поїздки. Тому заздалегідь приготуйте аркуш резервації готелю та проїзні документи. Якщо ви їдете в супроводі кого-небудь, надайте інформацію про цю людину. У цьому ж розділі необхідно вказати місце вашої роботи.
11
Для отримання британської туристичної візи на дитину, також необхідно заповнити анкету. Віза буде вклеєна в паспорт батьків або в його власний, якщо такий був оформлений. У випадку, коли дитина їде з групою, до складу якої жоден його батько не входить, йому необхідно отримати окремий закордонний паспорт.