Як написати резюме вихователю. послідовність написання резюме на посаду вихователя.

Резюме є вашим обличчям в очах потенційного роботодавця, тому до його складання потрібно поставитися з особливою увагою. Вихователь, що переходить на іншу роботу, повинен ретельно пропрацювати свій портрет в цьому документі.
Інструкція
1
Почніть резюме зі стандартних даних, без яких не можна обійтися. Озаглавьте документ, далі вкажіть повністю свої прізвище, ім'я та по батькові, вік (повна кількість років або ж дату народження).
2
Наступним пунктом вкажіть посаду, на яку ви претендуєте. Напишіть кілька контактних телефонів, за якими з вами можна зв'язатися. Непогано сюди ж вписати адресу електронної пошти або будь-який інший вид зв'язку з вами.
3
Позначте отримане вами освіту. Слід включити дані про ваше вищу освіту, а також про всі курсах підвищення кваліфікації та прослуханих семінарах.
4
Досвід роботи потрібно вказувати не далі, ніж за останні сім-десять років. Краще написати останні три місця роботи (чим їх більше, чим гірше про вас складеться враження у роботодавця). Обов'язково поруч з посадою і назвою підприємства пишіть ваші обов'язки на цій роботі й уміння, які ви придбали.
5
В кінці резюме зазвичай розміщується пункт, в якому здобувач пише у вільному стилі кілька пропозицій про себе. У разі складання резюме вихователя вам варто вказати ті якості, які допомагають і є значущими при спілкуванні з дітьми. Наприклад, впишіть в цей пункт відповідальність, порядність, любов до дітей, терпіння. Вкажіть декілька варіантів вільного проведення часу, наприклад, таких як читання спеціалізованої літератури, відвідування курсів і семінарів, пов'язаних з вашою професією, та інші.
6
Прикладіть до резюме рекомендації з попередніх місць робіт (хоча б з останнього). Цей документ допоможе роботодавцю зрозуміти ставлення до вас вашого колишнього начальства, а вам - заручитися підтримкою вищестоящих за посадою колег.
Зверніть увагу
Резюме не повинно перевищувати двох сторінок друкованого тексту, а краще вкластися в один. Іноді роботодавці вимагають прикріплення фотографії та копії диплома, про що буде додатково повідомлено в оголошенні про вакансію.
Корисна порада
Якщо у вас є додаткові вміння, обов'язково вкажіть їх в своєму резюме. Знання іноземних мов, можливість приймати участь в навчанні дітей тим чи іншим творчим навичкам та подібні можливості розширять коло пошуків роботи.