Як вибрати провід.

Від вибору кабелю для системи домашнього кінотеатру залежить якість картинки і звуку. Для вибору дроти важливо знати особливості всіх видів кабелів.
Інструкція
1
Цифровий кабель використовується для з'єднання аудіопристроїв. Кабель являє собою ізольований металевий провідник з опліткою, екрануючому його від зовнішніх перешкод. Їм під'єднують, наприклад, мультиплеер до ресивера. По такому кабелю передається і стерео-, і багатоканальний сигнал. Фахівці рекомендують, щоб опір цього кабелю було 75 Ом, при цьому опорі дані не спотворюються. Цифровий кабель з роз'ємами RCA є самим часто використовуваним проводом в аудіотехніки.
2
В оптичному проводі для передачі даних використовується світловий сигнал, який багаторазово відбивається в прозорому скловолокні, не виходячи за його межі, електрика взагалі не бере участі в цьому процессе.Коаксіальний провід забезпечує більш широкий канал для передачі сигналів, ніж оптичний кабель, він також використовується в аудиосистемах.
3
В аудиосистеме елементи можна сполучати і аналоговими кабелями, які здійснюють передачу аналогових звукових даних низького рівня. Стереоефект при цьому забезпечується двома такими кабелями. Вони можуть бути балансових і небалансових, різниця полягає в кількості провідників під опліткою кабелю. Небалансні кабелі менш чутливі до зовнішніх перешкод і тому використовуються для передачі даних на великі відстані.
4
Аудіосигнал високого рівня передається за допомогою акустичного кабелю, який містить пару провідників, що підключаються до різних колонкам. При виборі акустичного кабелю слід звертати увагу на його опір, воно повинно бути якомога менше. Опір кабелю залежить і від матеріалів кабелю, і від його довжини. Меломани вибирають кабелі покороче, так втрата сигналу відбувається менше. Крім того, зверніть увагу, що довжина кабелю повинна корелювати із січнем, при довжині до 7 м вибирають кабель перетином 12 гауджей (приблизно 3.3 мм?), При довжині 9 м - 16 гауджей (приблизно 1.3 мм?). Довші кабелі не використовують без підсилювачів сигналу.
5
Новітня технологія для передачі сигналів в техніці називається HDMI. Такі кабелі не втрачають цифровий сигнал по мірі збільшення довжини. При цьому є свої особливості, які також змушують прагнути не використовувати кабелі довше 10 м без підсилювачів і повторювачів сигналу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sGgozDCprME