Як збільшити прибуток банку.

У Росії існує безліч банків, між якими є жорстка конкуренція за клієнтів - як юридичних, так і фізичних осіб. Щоб перемогти в цій боротьбі, фінансові установи повинні використовувати різні маркетингові методи. В тому числі збільшити загальну прибуток .
Інструкція
1
Вирішіть, на який тип клієнтів буде насамперед розрахований ваш банк. Залежно від цього розробіть програми кредитування і розміщення депозитів. важливо, щоб у вашого фінансової установи було якесь пропозицію, унікальне на ринку і цікаве цільової аудиторії. Це можуть бути кредитні карти, створені за сприяння яких-небудь інших великих фірм. Прикладом подібного маркетингу стала співпраця низки банків з авіакомпаніями, які при покупці по картах нараховують клієнтам бонуси, підлягають подальшому обміну на авіаквитки.
2
Продумайте політику розміщення банківських офісів. Багато банків, що працюють з фізичними особами, прагнуть розмістити свої точки продажів в торгових центрах. Однак потрібно мати на увазі, що таким чином бажано залучати людей для отримання невеликих товарних кредитів. При поширенні в таких офісах кредитів готівкою можуть виникнути проблеми з наявністю великої кількості невідповідною для банку клієнтури, що не налаштованої серйозно на повернення кредиту.
3
Проведіть дослідження ринку. Таким чином ви зможете дізнатися, яких продуктів і послуг не вистачає у вашому регіоні. Не слід зосереджуватися тільки на кредитуванні та розміщенні депозитів. Все більш перспективним напрямком для банківської діяльності стає управління інвестиціями фізичних осіб. Наприклад, банк може почати надавати бажаючим можливість доступу на біржі для торгівлі акціями.
4
Створіть і проведіть цікаву і запам'ятовується рекламну кампанію. При цьому постарайтеся в чомусь виділити свій банк із загальної маси. Наприклад, що виникла наприкінці двотисячних років тенденція рекламувати банківські послуги за допомогою асоціацій з продуктами харчування вже не може залучити того уваги аудиторії, що раніше.