Як вибрати кличку коту.

Вибір клички для кішки не менш відповідальний, ніж вибір імені для людини. В сім'ях з цього приводу іноді розпалюються палкі суперечки. Вибирати кличку коту-аристократу потрібно з урахуванням багатьох факторів.
Інструкція
1
Не слід захоплюватися занадто пишними іменами для домашніх улюбленців - ви й самі можете втомитися, вимовляючи кличку і підзиваючи кота багато разів на дню. Кішки швидше запам'ятовують своє ім'я, якщо в ньому присутній звук «с» або шиплячі. Кличку потрібно вибрати в одне коротке слово, досить довжини в пару-трійку складів. Це стосується навіть тих кішок, які будуть брати участь у виставках.
2
Кота з пишною родоводу, якого планується виставляти, ви отримаєте з уже готовим ім'ям, яке залежить від порядкового номера посліду у його мами. Ім'я може залежати і від назви котячого розплідника, в якому кошеня народився. На ви цілком можете скоротити його кличку і зробити з Беатрісси-Ліонелло де Вендінгтон-Нагель просто Басю.
3
Виберіть ім'я, яке буде нести якусь смислове навантаження - відбивати зовнішні особливості, манеру поведінки або властивості характеру тварини. Аматорці поспати і поніжитися на подушках, можна дати кличку Соня, тієї, яка кидається кусатися на всі рухомі предмети - Куся, мугикаючи-кіт може цілком стати Мурзіком, а пухнастий білосніжний красень - Сніжком або Пушком.
4
Підберіть коту кличку в залежності від його окраса. Чорний кіт може мати суворе ім'я: Блекки, Містер, Маркіз, Франк, рудий цілком може бути і традиційним Рижиком і англізований Пічем.
5
Для котів і кішок, які мають «національність», можна підібрати кличку відповідно до неї. Органічно сприймаються англійські імена - Томас, Майкл, Бетсі, Луїза або Поли, які дано «британцям». Вони цілком адаптуються в російській мові в зменшувально-пестливі. Це ж стосується й «персам» - тут підійде що-небудь на зразок Лейли, Алі, Мурзи.
6
Власникам екзотичних порід доведеться напружити фантазію. Сфінкси теж заслуговують більш претензійних кличок, для них згодяться імена з пантеону єгипетських богів: Осіріс, Астарта, Ізіда, Амон. З східним ухилом назвіть «сіамця» або тайську кішку - Аїша або мустьє.
Поява в будинку кішки обов'язково супроводжується проблемою вибору імені. Як назвати кішку, щоб вона відгукувалася на свою кличку, і щоб ім'я відповідало її характеру?
Інструкція
1
Вибираючи кличку для кішки, краще віддавати перевагу таким іменам, в яких містяться свистячі або шиплячі звуки - до такої кличці ці тварини звикають набагато швидше. До того ж, не забувайте, що вибране вами ім'я не повинно бути занадто довгим. Якщо вас все ж більше приваблюють багатоскладні клички, то зупиніть свій вибір на тій, від якої легко можна утворити коротку форму - адже саме так ви і будете кликати вашу кішку в звичайному житті. При спілкуванні з вашою улюбленицею у вас напевно виникнуть такі ситуації, коли вам буде необхідно посварити або приголубити її, тому бажано, щоб вибране вами котяче ім'я могло мати кілька варіантів.
2
Якщо ви - шанувальник стандартних імен для домашніх тварин, то, не довго думаючи, ви можете назвати свою кішку Муркою або Муськи. Можна придумати їй кличку , орієнтуючись на забарвлення шерсті вашого вихованця. Так, білу кішку можуть звати Снежкой, руду - Риська, а ось чорної кішці добре підійдуть імена Нічка або Вакса. Світлу кішку з темними плямами можна назвати Клякса. Пухнастою представниці сімейства котячих можна дати кличку Пушинка і, скоротивши його, ласкаво кликати її Пусей, а кішка маленьких розмірів цілком може носити ім'я Бусинка або, коротко, Буся.
3
Звичайно ж, кішку можна назвати й одним із звичайних жіночих імен: Дуся, Нюша, Фрося, Ася, Луша, Сима, Люся, Ксюша або Аза. Якщо ви вважаєте такі клички для вашої граціозною улюблениці занадто простими, то, природно, ви цілком можете дати їй звучне і незвичайне ім'я - Аста, Шерра, Чейза, Теффі, Белла, Маркіза, Принцеса, Багіра, Августина, Кассіопея, Марсела, Кассандра, Ассоль, Власта, Гледіс, Персея, Барселона, Джессіка, Ізольда або Патрісія. Але перш ніж зупинити свій вибір на такій кличці, подумайте, чи зручно вам буде вимовляти її кілька разів на день.