Як у Word включити перевірку орфографії.

Перевірка Word допомагає, якщо виникають сумніви в написанні або розстановці запитах. Але іноді виділяються правильні слова і пропозиції або, навпаки, пропускаються помилки і друкарські помилки. Як же включити і налаштувати автоматичну перевірку в Word?
Інструкція
1
Відкрийте документ Word або створіть новий. Скопіюйте туди текст - вам знадобиться не менше двох-трьох різних пропозицій, щоб налаштувати перевірку орфографії. Збережіть документ під новим ім'ям.
2
Word за замовчуванням перевіряє вашу орфографію і граматику, коли ви вводите текст. Можливі орфографічні помилки виділяються червоною хвилястою лінією, а граматичні помилки - такий же, тільки зеленою. Ви можете самі додатково перевірити орфографію і граматику - у виділеному фрагменті або відразу у всьому тексті. Для цього виділіть потрібний фрагмент тексту, потім через меню «Сервис» виберіть команду «Правопис».
3
Для включення автоматичної перевірки орфографії в меню «Сервис» виберіть рядок «Параметри», а потім відкрийте вкладку «Правопис». Відзначте галочкою - «Автоматично перевіряти граматику» і «Також перевіряти орфографію» або одне з двох. Зверніть увагу і на інші можливості - відзначте галочками потрібне і відразу перевірте це на вашому тексті.
4
Щоб дізнатися, чому те чи інше слово або пропозицію сприймається як неправильне, в діалоговому вікні «Правопис» натисніть «Пояснити». Ви можете змінити правила перевірки граматики, для цього в меню «Сервис» виберіть команду «Параметри», вкладку «Правопис». Натиснувши кнопку «Налаштування», самостійно задайте потрібні параметри граматики і стилю.
5
Якщо ви працюєте над документом тривалий час - зберігаєте і відкриваєте для подальшої роботи, вибирайте повну перевірку помилок готового документа. Після повної перевірки помилок кожне виправлення ви можете підтвердити або скасувати.
6
Будь-які помилки ви можете виправляти прямо в спливаючому вікні «Правопис». Внесіть в документ потрібне виправлення, а потім натисніть «Відновити» у вікні «Правопис».
7
Враховуйте, що якщо в результаті помилки або друкарські помилки вийшло слово з того ж набору букв, існуюче в словнику (наприклад, замість «пила» ви написали «липа» або «літо» замість «тіло» і т.п. ), програма не відзначить це слово як неправильне.
8
Через команду «Параметри» меню «Сервис» ви зможете встановити індивідуальні правила для перевірки ваших текстів. Для цього натисніть кнопку «Налаштування» і проставте галочки у всіх відповідних під ваші вимоги віконцях.