Як вставити металеві двері.

Металеві двері, найчастіше, надходять на установку вже в зборі: дверне полотно підігнано в дверний короб і навісили на петлі. Вся запірна фурнітура врізана, тому встановити двері не складе великих труднощів.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - рівень;
  • - молоток;
  • - дриль-перфоратор;
  • - торцевої ключ №17 ;
  • - викрутки;
  • - шліфувальна машина;
  • - металеві двері з коробом.
Інструкція
1
Перед установкою дверей перевірте її якість: дверне полотно не повинно зачіпати раму при відкриванні.
2
Перевірте і підготуйте дверний отвір (його розмір повинен бути на 2 см більше розміру дверної коробки). Внутрішні сторони прорізу обов'язково перевірте на вертикальність. Досить часто при вимірюванні між вертикальними лініями виникає потреба в розширенні отвору.
3
Починайте установку дверної коробки без дверного полотна із зовнішньої сторони прорізу. Якщо ж рама виготовлена не занадто жорстко, то встановлювати дверну коробку можна в зборі з самою двері ю. Проте вся двері достатня важка і доставляє незручності при монтажі.
4
Зафіксуйте раму або всю двері в зборі в отворі за допомогою дерев'яних клинів. Встановіть клини між торцем отвору і рамою з внутрішньої сторони дверей.
5
Тепер акуратно навісьте дверне полотно, якщо це необхідно. Обов'язково змастіть петлі, інакше надалі може виникнути похибка через тертя в петлях. Якщо рама встановлена правильно, то дверне полотно при відкритому стані в будь-якому положенні буде залишатися нерухомим.
6
Залежно від виду кріплення, пробурити перфоратором отвори необхідного діаметра в стіні для болтів і арматури. Існує три види кріплення металевих дверей: кріплення анкерними болтами або забивний арматурою з подальшою зварюванням, кріплення анкерними болтами наскрізь рами, кріплення забивний арматурою з подальшою зваркою до рами. В даний час великою популярністю користується кріплення забивний арматурою через нульовий ймовірності ослаблення кріплення під час експлуатації. Для того щоб підвищити міцність дверних прорізів, їх обрамляють в каркас з металевих куточків і пластин.
7
Вставте все анкерні болти в отвори і забийте шматки арматури. Затягуйте гайки і приварюють арматуру тільки у вертикальних стійках рами на середньому рівні.
8
Навісьте дверне полотно і перевірте зсередини щільність прилягання полотна до рами. Якщо необхідно, відрегулюйте щільність прилягання пересуванням дверної рами.
9
Після того як ви відрегулювали положення металевих дверей, закріпіть її по всьому периметру.
10
Заключним етапом установки металевих дверей є заповнення простору між стіною і двері ю монтажною піною. Не забудьте попередньо витягнути всі дерев'яні клини.