Як посадити мандарин. Як посадити плодоносні мандарини в картинках.

Виростити мандарин з кісточки в домашніх умовах нескладно, але деревце навряд чи буде плодоносити. Плоди якщо і з'являться, то не раніше ніж через 7-8 років. Їх смак не буде схожий на звичайні мандарин и, вони будуть гіркими і несмачними. Але як декоративна рослина для дому мандарин ідеальний і не вимагає особливого догляду.
Вам знадобиться
  • - кісточка або держак мандарина
  • - грунт
Інструкція
1
Оберіть спосіб розмноження. Якщо ви вирішили посадити мандарин з кісточки, то її потрібно підготувати - замочіть кісточку на добу у воді і потім висаджуйте. Другий спосіб - розмноження щепленнями. Прищеплюйте живці на сіянці будь-яких цитрусових. Щеплені живці помістіть на місяць в тепличні умови і накрийте пакетом.
2
Підготуйте живильну суміш. Грунт для вирощування мандарин а повинна бути родючою - змішайте листову і дернову землю, додайте трохи перегною і компосту. Не використовуйте покупні склади, тому що в них часто міститься торф (такий грунт швидко сохне і закисає).
3
Забезпечте дренаж. Виберіть ємність для посадки - горщик або ящик. На дно ємності укладіть шар гранульованих матеріалів або деревні вугілля, щоб забезпечити хороший дренаж.
4
Підгодовуйте рослина. Мандарин потребує додаткової підгодівлі, особливо в періоди активного росту (весняно-літній сезон). Раз в два тижні вносите в грунт добрива - мінеральні та органічні.
5
Створіть сприятливі умови для росту і розвитку рослини. Мандарин любить хороше освітлення і умови підвищеної вологості. Використовуйте штучне освітлення, так як рослина потребує інтенсивного надходженні світла цілий рік. Необхідний рівень вологості можна підтримувати за допомогою спеціальних засобів - зволожувачів, або обприскувати листочки мандарин а кип'яченої або очищеної водою. Якщо є можливість, то тримайте мандарин на відкритому повітрі в теплу пору року, але бережіть від прямих сонячних променів і сильного вітру. Поливайте рослину часто, але тільки відстояною або очищеною водою.
6
Боріться з хворобами. Посадити мандарин нескладно, важче захистити його від шкідників. Придбайте біологічний препарат проти шкідників і промивайте крону дерева в відрі з розчином. Повторіть процедуру три рази з перервою в тиждень.