Як вибрати зовнішній hdd.

Зовнішній жорсткий диск (або HDD) може виручити в тому випадку, якщо на стандартному жорсткому диску закінчився обсяг пам'яті, а видаляти наявну інформацію не хочеться. Також він може виявитися корисним, якщо з собою часто необхідно переносити великий обсяг даних.
Інструкція
1
Зовнішні HDD випускаються зазвичай у двох форматах: портативному (2,5 дюйма) і настільному (3,5 дюйма). Вони найбільш популярні, чого не можна сказати про сверхпортатівних жорстких дисках 1,8 дюйма. Робіть свій вибір, відштовхуючись від необхідного обсягу пам'яті. Якщо вам необхідно придбати пристрій, який може містити в собі кілька жорстких дисків, то варто звернути увагу саме на настільні моделі. Крім переваги у вигляді достатньої кількості пам'яті (від 160 Гб до 2 Тб) у таких зовнішніх дисків є й істотні недоліки, а саме: велика вага, габарити і необхідність у зовнішньому блоці живлення.
2
Зверніть увагу і на те, з якого матеріалу виготовлений корпус жорсткого диска. Найчастіше при виробництві пристроїв використовується пластик: він досить легкий, захищає диск від зовнішніх впливів і подряпин. Цього цілком вистачає для використання в домашніх умовах. Однак якщо ви збираєтеся часто переносити його (наприклад, брати в дорогу), краще придивіться до моделей з металевим корпусом. Він куди надійніше пластику, особливо коли мова стосується захисту від механічних пошкоджень. Мабуть, єдиний мінус тут - це важка вага такого пристрою.
3
При виборі жорсткого диска також слід враховувати, що при тривалій його роботі відбувається надмірний нагрів пристрої (а це, в свою чергу, сильно впливає на тривалість експлуатації диска). Даний аспект особливо актуальний для зовнішніх HDD настільного формату. Саме тому краще вибирати модель, яку виробник оснастив вбудованим вентилятором охолодження. Вони хоч і створять додатковий шум при роботі, зате знизять теплове навантаження.
Корисна порада
При виборі жорсткого диска найголовніше - це майбутнє призначення пристрою. Якщо ви не збираєтеся брати його кудись, тоді габарити і вага виявляться не надто важливими, увага можна буде приділити обсягом пам'яті. Однак де б ви не збиралися використовувати HDD, пам'ятайте, що звертатися з цим пристроєм слід дуже акуратно (Не трусіть і не ударяйте його, охороняйте від падінь).