Як включити диспетчер вікон робочого столу.

Включення утиліти « Диспетчер вікон робочого столу» може знадобитися при виникненні проблем з ефектом Aero у комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows версії 7. Вирішення цього завдання можливо засобами самої системи.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню Windows версії 7, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Адміністрування» і розгорніть вузол «Служби». Виберіть опцію «Включена» в спадному списку рядка « Диспетчер вікон робочого столу» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Скористайтеся альтернативним методом примусового включення служби диспетчера вікон робочого столу за допомогою інструменту «Редактор реєстру». Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора, натиснувши кнопку OK.
3
Розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsDWM і створіть в правій панелі вікна редактора новий строковий параметр DWORD 32-біт з ім'ям UseMachineCheck. Присвойте створеному ключу значення 0.
4
Створіть наступний аналогічний параметр з імнем Blur і надайте йому також значення 0. Після цього створіть ще один строковий параметр з ім'ям Animations. Встановіть 0 як значення створеного ключа і збережіть зроблені зміни. Завершіть роботу утиліти редактора реєстру.
5
Ще раз поверніться в головне меню «Пуск» і надрукуйте cmd в тестовому поле рядка пошуку. Викличте контекстне меню знайденого компонента інтерпретатора команд Windows кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
6
Надрукуйте в текстовому полі командного рядка: net stop uxsmsnet start uxsmsПодтвердіте виконання обраних дій, натиснувши функціональну клавішу Enter. Ці команди зупинять роботу диспетчера вікон робочого столу і перезапускатимуть його заново. Переконайтеся в тому, що служба « Диспетчер вікон робочого столу» включена і ефект Aero може бути використаний.
« Диспетчер задач» - це спеціальна утиліта операційної системи Windows. Вона дозволяє отримати доступ до списку всіх запущених на комп'ютері процесів, переглядати завантаженість процесора і оперативної пам'яті. Всі необхідні процеси можна запускати і вивантажувати безпосередньо з « Диспетчер а задач». Він так само дозволяє маніпулювати мережевими підключеннями і активними користувачами.
Інструкція
1
Не рідко, в разі «зависання» комп'ютера на допомогу приходить « Диспетчер задач», для його виклику потрібно набрати комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete, але бувають випадки, коли з яких-небудь причин ця утиліта не запускається, тобто відключена. Однією з причин, може бути відключення утиліти в реєстрі операційної системи.
2
Щоб включити « Диспетчер задач» відкрийте меню «Пуск», натисніть на пункт «Виконати ...» і наберіть команду «RegEdit».
3
У вікні, перейдіть в разделHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystemУдалите тут параметр з ім'ям DisableTaskMgr. Після цього Диспетчер задач знову стане доступним. Для повторного відключення утиліти, створіть параметр DisableTaskMgr типу DWORD в зазначеному розділі (якщо підрозділ System не існує, то створіть його) і надайте йому значення 1.