Як повернути обране.

«Вибране» - журнал браузера, в який користувач може додавати адреси часто відвідуваних сайтів. Щоб ви могли без праці повернути «Вибране», привчіть себе час від часу створювати резервну копію журналу.
Інструкція
1
Запустіть Internet Explorer звичним способом. Переконайтеся, що відключений повноекранний режим. Якщо ні, поверніть звичайний спосіб відображення вікна програми, натиснувши на клавішу F11. Натисніть на панелі інструментів кнопку у вигляді жовтої зірочки.
2
Розвернеться повне меню, натисніть на кнопку у вигляді стрілки навпроти пункту «Додати в папку« Вибране »і виберіть в контекстному меню команду« Імпорт і експорт ». Відкриється нове діалогове вікно. Відзначте маркером поле «Експортувати у файл» і натисніть кнопку «Далі».
3
Вкажіть, що саме журнал «Вибране» ви хочете зберегти, і перейдіть до наступного пункту. У вікні «Параметри імпорту-експорту» розгорнеться дерево журналу. Виберіть ту папку або підпапку, яку збираєтеся експортувати, підтвердіть вибір кнопкою "Далі".
4
В поле «Вкажіть або перейдіть до файлу» введіть адресу папки на комп'ютері, в яку слід зберегти журнал. Також ви можете скористатися кнопкою «Обзор», щоб вибрати потрібну директорію.
5
Файлу з «Обраним» за замовчуванням присвоюється ім'я bookmark. Ви можете його перейменувати. Якщо плануєте в майбутньому експортувати журнал в інший браузер, краще виберіть формат .html - його розпізнає будь-який інтернет-оглядач.
6
Після того як вкажіть директорію, ім'я і потрібний формат, натисніть на кнопку «Експорт». Браузер сповістить вас про те, як пройшла операція. Натисніть на кнопку «Готово», вікно експорту-імпорту закриється автоматично.
7
Щоб згодом повернути журнал «Вибране», знову розгорніть меню «Додати в папку Вибране" і виберіть пункт «Імпорт і експорт». Відзначте в діалоговому вікні пункти «Імпортувати з файлу» і «Вибране».
8
Вкажіть директорію, в якій зберігається резервна копія журналу, ввівши шлях до неї в призначеному для цього поле, або скористайтеся кнопкою «Обзор». Виберіть кінцеву папку для розміщення імпортованого журналу і натисніть кнопку «Імпорт». Оглядач знову сповістить вас про те, як пройшла операція. Натисніть на кнопку «Готово».