Як вставити малюнок у таблицю.

Табличний редактор Excel від компанії Microsoft дозволяє вставляти в таблиці різні графічні об'єкти - ілюстрації, схеми або емблеми. При додаванні малюнків в таблицю підвищується її привабливість і наочність.
Інструкція
1
Додайте в таблицю підходящий рисунок з додатку MS Clip Gallery. Виділіть потрібну комірку таблиці, куди ви будете вставляти рисунок. Виберіть в меню Вставка? Малюнок? Картинки. У віконці «Вставка картинки» натисніть «Знайти». Виникне вікно зі списком доступних зображень. Виберіть підходяще, двічі клікнувши по ньому.
2
Якщо зображення, яке треба додати в таблицю , знаходиться в файлах, що зберігаються на комп'ютері, у вкладці «Вставка» виберіть команди Малюнок? З файлу. (Або «Колекція картинок»). З'явиться вікно, в лівій частині якого розташований список директорій, наявних у вас на комп'ютері, а в правій - ескізи розташованих там малюнків.
3
Відкривайте будь подпапки, натискаючи на значок «+» в квадраті, розташований зліва від назви директорії. Вибравши потрібну картинку, помістіть на неї курсор. Натисніть і не відпускайте ліву кнопку миші. Перетягніть таким чином обрану картинку в потрібне місце робочого аркуша таблиці. Якщо спосіб з перетягуванням вам не підходить, використовуйте копіювання зображення в буфер обміну.
4
Клацніть по картинці правою кнопкою миші. В меню виберіть «Копіювати». Встановіть курсор в потрібну комірку таблиці. Знову натисніть праву кнопку миші і виберіть "Вставити". Також можна скористатися для вставки скопійованого в буфер зображення кнопкою «Вставити», розташованої у верхньому меню листа таблиці.
5
Якщо необхідно змінити розміри вставленого в таблицю малюнка, підведіть до картинки курсор і клацніть по ній. Навколо виникне рамочка з гуртків. Натиснувши на середні кружки в горизонтальній або вертикальній площинах і не відпускаючи лівої кнопки миші, змініть розміри малюнка по горизонталі та/або вертикалі. Натиснувши на кутові кружечки, змініть розміри картинки по вертикалі і горизонталі одночасно.
6
Якщо ви хочете перенести рисунок в інше місце таблиці, натисніть на нього лівою кнопкою миші і, не відпускаючи її, перетягнете рисунок в потрібне місце. Якщо ви хочете видалити рисунок, клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Навколо малюнка з'явиться рамка з гуртків. Натисніть кнопку Del і видаліть зображення.