Як дописати диск.

Дописати дані можна не на будь диск . Справа не в форматі диск а, а в тому, що попередня сесія запису повинна бути не фіналізована. Коли диск фіналізовано, він закритий для подальшої записи.
Вам знадобиться
  • - пішушіе cd (dvd) -rom
  • - нефіналізірованний диск
Інструкція
1
Існує безліч програм для запису даних на диск , можна скористатися і вбудованою в операційну систему програмою, але найголовніше мати пишучий cd-привід. Увімкніть комп'ютер і вставте компакт- диск , на який ви хочете дописати файли, в пишучий привід.
2
Якщо запущена використовувана вами програма записи диск ов, то вона швидше за все відразу відреагує на вставку диск а і повідомить про те, що можливо записати туди додаткові дані. Також ви можете перевірити за допомогою провідника, фіналізовано Чи диск . Для цього подивіться ємність диск а. Порожні cd-болванки мають ємність 702 Мб, dvd-болванки - 4 Гб (про повну ємності болванки того чи іншого виду можна дізнатися, подивившись на її упаковку, там зазначено максимально можливу кількість інформації, яка може бути записана на диск ). Якщо розмір диск а в провіднику виглядає, наприклад, як: "415 Мб зайнято із 415" - значить болванка закрита для подальшої записи. Якщо ж написано щось на кшталт: "415 Мб з 702 Мб" - то все нормально, можна дописувати.
3
У вікні програми записи додайте ті файли, які хочете дописати на диск , і виконайте запис. На цьому кроці ви знову можете залишити болванку відкритою для подальшого запису або фіналізувати її. Кількість сесій запису обмежений тільки ємністю болванки.
Зверніть увагу
Кожна сесія записи "з'їдає" частина корисної ємності болванки.