Як на iphone слухати музику.

iPhone не тільки зручний засіб комунікації, а й відмінний пристрій для ігор і розваг. Наприклад, на iPhone можна слухати улюблену музику , дивитися ролики.
Інструкція
1
Щоб слухати на iPhone музику , скористайтеся безкоштовною програмою iTunes від Apple. Після інсталяції програми на свій комп'ютер з офіційного сайту компанії запустіть її і підключіть свій iPhone до комп'ютера.
2
Далі в меню цієї програми в лівій частині вікна, де розташовується розділ «Пристрої», з'явиться підрозділ iPhone. У ньому перейдіть в параграф «Медіатека», а потім - в розділ з назвою «Музика», де спочатку нічого немає. Потрібно перетягнути вподобані треки в цю папку за допомогою миші.
3
Після створення списку файлів для прослуховування, всі пісні та альбоми за допомогою миші відправте в меню розділу «Пристрої». Після закінчення синхронізації ви зможете відкрити в телефоні відповідну папку і слухати закачаний музику на iPhone.
4
Якщо ви захочете видалити вже непотрібні музичні треки, відкрийте в iTunes папку з назвою «Музика», після чого видаліть з неї те, що вам вже нецікаво слухати. Далі відкрийте ваш iPhone в iTunes, виберіть у ньому папку «Музика», виконайте синхронізацію шляхом натиснення відповідної кнопки.
5
Якщо ж на пропонованій Apple iTunes немає тих творів, які ви хотіли послухати, можна завантажити треки з інтернету. Однак тут виникає проблема в тому, що iPhone підтримує тільки формат Apple Lossless, музику в якому навряд чи можна знайти в мережі, де найпоширенішими є flac і ape. У цьому випадку можна скористатися однією з програм-конвертерів, наприклад - X Lossless Decoder - універсальний аудіо конвертер, який працює з великою кількістю форматів.
6
У налаштуваннях програми вкажіть необхідний формат виводу - в нашому випадку Apple Lossless, після чого перетягніть мишею файл необхідного треку на іконку цієї програми. Автоматична конвертація перетворює задані музичні треки у файли потрібного формату. Далі залишається перетягнути отримані файли потрібного формату в ITunes, а потім і в свій iPhone, де можна прослуховувати ці музичні твори.
7
Також, як варіант, можна прослухати трек і через мобільний інтернет-пошук Яндекса. Досить ввести в пошуковий рядок назва пісні - функція музичного відповіді дозволяє прослуховувати музику на iPhone як при безпосередньому перебуванні в браузері, так і у фоновому режимі.