Як бути простіше. Як навчитися легко ставитися до життя.

Спілкування пов'язує людину з собі подібними. Якби люди не контактували і не розмовляли один з одним, вони й не з'являлися б на світ. Часто після бесіди з самовдоволеним чиновником або високочолим інтелектуалом залишається неприємний осад і питання: «Невже важко розмовляти просто і природно, не вживаючи незрозумілих фраз і термінів?». Бути простіше аж ніяк не означає бути дурніший.
Інструкція
1
Самотньо сидячому на вечірці людині гості радять бути простіше, додаючи «і люди до тебе потягнуться». Все вірно, уміння спілкуватися розмовною мовою з людиною будь-якого рівня розвитку дуже корисно. Це допомагає досягати певних цілей в кар'єрному зростанні та в особистих відносинах.
2
Завжди потрібно залишатися самим собою незалежно від зовнішніх обставин чи настрою. Ви - цільна сформована особистість, яка повинна викликати повагу, і простота в спілкуванні цьому не перешкода.
3
Найчастіша помилка в розмові з будь-ким - це невміння слухати співрозмовника. Ви віщаєте, не роблячи пауз і не даючи можливості іншій людині вставити хоча б одну репліку? Це буде відштовхувати людей від вас. Уважно вислухайте співрозмовника. Навіть якщо ви не скажете зовсім нічого, а просто поддакніте в потрібних місцях, у людини залишиться приємне враження.
4
Якщо ж від вас чекають ради чи підказки, ніколи не давайте їх просто, щоб від вас відчепилися. Обміркуйте ситуацію, в яку потрапила людина, побачивши можливість допомогти - допоможіть, не знайшовши відповіді - чесно скажіть, що не можете знайти вихід. Співрозмовник не образиться, а навпаки, подумає про вас добре, адже ви щиро хотіли допомогти і вислухали його.
5
Чи не ставте себе вище інших, навіть якщо ви досягли великих висот. Не можна демонструвати перевагу, хизуватися їм, безглуздо виставляти напоказ. Краще в міру своїх можливостей візьміть участь у благодійній акції, такі вчинки викликають повагу оточуючих. Просто допомагайте друзям, близьким, знайомим людям. Не в розрахунку на взаємовигоди, а по простоті душевній.
6
Іноді ви можете втомитися від розмови з настирливим і неприємним співрозмовником, в цьому випадку краще сказати правду, що ви не бажаєте більше підтримувати спілкування. Це краще, ніж лицемірити і всіляко уникати людини.
7
Простота - це не зовнішній вигляд хлопця-друзяки в ватнику, це ваш внутрішній стан душі. Потрібно лише зняти маску, щоб не приховувати свого величезного серця і широкої посмішки.