Як вибрати сад.

Купуючи плодоносний сад , потрібно врахувати масу нюансів для того, щоб покупка принесла задоволення, а не клопіт і розчарування. Не секрет, що навіть самі доглянуті і красиві сад и не завжди дають хороший урожай, тому до вибору варто поставитися уважно.
Інструкція
1
Огляньте уважно місцевість. Найбільш вдалий варіант для сад а, який приноситиме чудові плоди - це рівна місцевість або з невеликим ухилом, що має північно-західну або північну орієнтацію. Саме на таких ділянках дерева в літню пору захищені від сонячних опіків, бруньки на деревах в таких сад ах з'являються трохи пізніше звичайного, а це позитивно позначиться на загальній врожайності.
2
Зверніть увагу на те, щоб сад не перебувала в улоговині, в них, як правило, стікається холодне повітря і дерева, а відповідно, і їх плоди будуть постійно піддаватися дії заморозків, що несприятливо для врожаю.
3
Перевірте, чи є поблизу сад а водойма. Саме розміщення неподалік водойми сприяють сприятливому зростанню і розвитку дерев і чагарників сад а. Це пов'язано з тим, що вітер, проходячи над водоймою, буде нести сад у вологе повітря, що дуже важливо для дерев особливо в посушливі роки.
4
Не полінуйтеся помацати грунт, вона грає одну з головних ролей в житті дерев, завдяки чому вони можуть щорічно добре плодоносити. Щоб судити про грунт, розгляньте кореневі системи дерев, які ростуть в сад у або візьміть пробу землі і віддайте її для аналізу. Для плодоносному сад а найкращим чином підійдуть темно-та світло-каштанові грунти, дернові, а також чорноземи легкого і середнього механічного складу. Добре дерева можуть рости і на сероземах, проте в цьому випадку господареві знадобиться значною мірою удобрювати грунт і сіяти багаторічні бобові трави на її територіях.
5
Дізнайтеся, чи немає поблизу ділянки шкідливе виробництво, автомагістралі, звалища і т.д. При цьому для того, щоб сад дійсно міг радувати вас своїми плодами, віддаленість його від таких місць повинна бути якомога більшою.