Як відновити ярлики на робочому столі. windows7 відновлення ярликів на робочому столі.

Завдання відновлення ярликів робочого столу комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, може викликатися як збоєм налаштувань, так і впливом шкідливого програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню робочого столу комп'ютера, що працює під управління ОС Windows версії ХР, кліком правої кнопки миші на порожньому просторі і вкажіть пункт «Властивості». Скористайтеся вкладкою «Робочий стіл» в діалоговому вікні та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу». Застосуйте прапорці в рядках потрібних елементів і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Викличте контекстне меню робочого столу комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows версії 7 або Vista, кліком правої кнопки миші на порожньому просторі і вкажіть пункт «Персоналізація». Розкрийте посилання «Змінити піктограми робочого столу» і застосуєте прапорці в полях потрібних компонентів. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
При неможливості відновлення значків робочого столу вищеописаним методом запустіть утиліту диспетчера задач, натиснувши одночасно функціональні клавіші Ctrl, Alt і Del. Перейдіть на вкладку «Програми» діалогового вікна та натисніть кнопку «Нова задача». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» в новому діалоговому віконці.
4
Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion і розгорніть папку з ім'ям Winlogon подвійним кліком миші. Виберіть параметр з ім'ям Shell і відкрийте його також подвійним кліком. Змініть значення цього ключа на explorer.exe і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
5
Перейдіть в папку Image File Execution Options, що знаходиться в тій же гілці, і видаліть параметр explorer.exe в правій частині діалогового вікна. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK, і завершите роботу утиліти редактора реєстру.
6
Якщо всі ці дії не відновили значки робочого столу, скористайтеся спеціалізованим додатком AVZ для відновлення нормальної працездатності системи.