Як вигідно купити нерухомість.

Купити нерухомість вигідно - це означає придбати хороше житло за мінімальною ціною. Цінова політика ринку нерухомості формується з багатьох параметрів і може залежати не тільки від технічних характеристик житла, району, від використання послуг посередників, але навіть від пори року, в яке найвигідніше здійснювати покупку.
Вам знадобиться
  • - газети з оголошеннями;
  • - рекламні оголошення в засобах масової інформації.
Інструкція
1
Сезонний спад на покупки, а значить і на ціни на ринку нерухомості, відбувається в холодну пору року. Якщо ви плануєте здійснити максимально вигідне придбання, відкладіть покупку до кінця листопада, початок грудня. У цей час традиційно відбувається приготування до святкування Нового року і ціни на нерухомість стрімко падають у зв'язку з падінням попиту. Сплеск купівельної активності починається з березня, в цей час ціни на нерухомість стають максимальними.
2
Нерухомість завжди вигідніше купувати з перших рук. При використанні послуг посередників ціна на квартиру може вирости від 20 до 60%. Тому шукайте підходящі варіанти самостійно. Якщо ви не знайомі з юридичними аспектами здійснення угоди, дешевше буде звернутися до практикуючого юриста для отримання кваліфікованої допомоги.
3
Саму вигідну покупку можна здійснити з перших рук, коли будівництво майбутнього будинку знаходиться на нульовому етапі. Але цей варіант можна розглядати лише тим, хто може чекати введення в експлуатацію квартир забудовником не менше 1 року.
4
Не менш вигідну покупку можна здійснити випадково, якщо продавець житла поспішає і не варто за ціною. В цьому випадку вартість нерухомості може бути нижче середньоринкової на 30-40%.
5
Якщо ви плануєте максимально вигідно придбати якісне житло і заплатити за нього мінімальну ціну, шукайте підходящі варіанти у «спальних» районах міста. Там традиційно вартість квартир на 30% нижче, ніж з такими ж технічними характеристиками в центрі міста.
6
Квартири в поганому технічному стані завжди дешевше. Якщо після покупки ви все одно плануєте зробити капітальний ремонт, то такий варіант покупки може стати для вас підходящим, особливо якщо житло знаходиться в благополучному районі і багатоповерховий будинок не відноситься до старим будовам.