Як в iTunes завантажувати фільми.

Додаток iTunes - це мультимедійний комбайн, який дозволяє зберігати всю інформацію користувача медіатеку в одному місці, здобувати нові фільми і музику в магазині контенту App Store і синхронізувати свою інформацію з усіма Apple-пристроями.
Інструкція
1
Для завантаження вибраних фільмів в iTunes запустіть додаток на комп'ютері і розкрийте меню «Магазин» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть команду «Авторизувати цей комп'ютер», якщо це не було зроблено раніше. Надрукуйте свій Apple ID і пароль у відповідних полях діалогового вікна і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Авторизувати».
2
Розкрийте меню Movies у верхній панелі вікна програми і вкажіть потрібну категорію фільму. Виберіть фільм, який вирішили завантажити, і скористайтеся кнопкою Buy movie. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Buy в діалоговому віконці і дочекайтеся завершення завантаження.
3
Для завантаження фільму, придбаного на іншому Apple-пристрої, скористайтеся кнопкою Purchased в правій частині вікна програми. Розкрийте меню Movies верхньої сервісної панелі вікна програми iTunes і виберіть опцію Not in My Library для того, щоб завантажити відсутні фільми . Натисніть кнопку Download.
4
Іншим способом завантаження фільмів, придбаних на іншому Apple-пристрої, є розкриття меню «Магазин» верхньої сервісної панелі вікна програми і вибір команди «Перевірити наявність доступних завантажень». Далі буде потрібно підтвердити виконання завантаження, натиснувши кнопку Download в діалоговому вікні.
5
Зверніть увагу на те, що існує можливість завантаження відеофайлів у форматі SD (стандартна чіткість - 480р) або HD (висока чіткість - 720р). Вибір потрібного формату загружаемого фільму відбувається при його придбанні.
6
При необхідності додавання в медіатеку iTunes фільмів у форматах, які не підтримуються додатком, рекомендується використання спеціалізованої програми iFlicks, що дозволяє полегшить і автоматизувати процедуру конвертації. Просто перетягніть вибраний фільм у вікно програми. Процес буде завершений в автоматичному режимі.