Як в "Фотошопі" зробити промені. Як зробити промені світла в фотошопі.

Для додання виразності зображенню або створення колажу може знадобитися додати до фотографії промені світла. Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє зробити це різними способами.
Інструкція
1
Створіть в редакторі Adobe Photoshop новий документ, використовуючи команду New («Новий») з меню File («Файл»). На панелі інструментів виберіть інструмент Gradient («Градієнт») і клацніть по віконця редактора градієнта на панелі властивостей. Призначте початковий і кінцевий колір, потім відзначте тип градієнта Radial («Радіальний»). Простягніть лінію від верхньої межі зображення до нижньої.
2
Знову викликайте редактор градієнта і встановіть тип Noise («Шум»). Клацніть двічі по кнопці Randomize («Круговий») і натисніть кнопку ОК. На панелі властивостей відзначте тип Angle Gradient («Кутовий»). Простягніть лінію градієнта із середньої точки верхньої межі зображення зліва направо. Застосуйте опцію Desaturate («Знебарвити") з меню Image («Зображення»), Adjustments («Корекція»).
3
Промені можна розмити. Для цього в меню Filter («Фільтр») виберіть Gaussian Blur («Розмиття по Гауса») або Motion Blur («Розмиття в русі») і поставте відповідний радіус. У тому ж меню Filter виберіть Render і Lens Flare. Встановіть потрібний розмір для джерела світла і помістіть його в точку розбіжності променів.
4
Можна створити промені світла, що проходять через якусь перешкоду - в даному випадку, через переплетення гілок. Поєднанням клавіш Shift + Ctrl + N додайте новий шар.
5
На панелі інструментів відзначте Gradient і клацніть по віконця редактора градієнта на панелі властивостей. Використовуючи різні відтінки жовтого і зеленого кольорів, створіть смугастий градієнт і простягніть лінію зліва направо.
6
В меню Filter виберіть команди Noise і Add Noise, Amount = 400. Потім в розділі Blur («Розмиття») використовуйте Radial Blur («Радіальне розмиття»). Застосуйте до шару з шумом режим накладення Overlay («Перекриття»). За допомогою інструменту переміщення Move Tool помістіть джерело променів в найбільш підходяще місце на зображенні. Застосуйте до шару Gaussian Blur («Розмиття по Гауса») з радіусом 0,5 px. Збережіть зміни зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P_lwNOPj8YY
Щоб налагодити освітлення в квартирі або будинку, потрібно не так вже й багато - кабель, кілька простих освітлювальних приладів, вимикач і фурнітура для монтажу електропроводки. Дістати все це - зовсім не проблема. Основна складність полягає в тому, щоб, встановлюючи освітлення, що не діяти врозріз із законами фізики і дотримати всі правила техніки безпеки.
Вам знадобиться
  • Відрізок кабелю необхідної довжини, вимикачі освітлення, розетки, відгалужувальні коробки, електроінструмент, один або кілька освітлювальних приладів
Інструкція
1
Зробіть розмітку тих поверхонь, за якими збираєтеся прокладати кабель. «Танцювати» треба від розподільного щитка. Від нього буде йти основна лінія електропроводки в будинку або квартирі. Розмітити потрібно місця, в яких плануєте монтувати світильники, вимикачі, розетки і відгалужувальні коробки.
2
Підготуйте всі необхідні матеріали для установки електропроводки. Подбайте про те, щоб під час робіт у вас був достатній запас кабелю тієї марки, яку ви використовуєте, непогано мати під рукою також запасний вимикач освітлення і розетку. Якщо проводка буде закритою, знадобиться «болгарка» для штробления каналу в стіні, якщо відкритою - хомуткі для кріплення кабелю.
3
Підготуйте до монтажу електропроводки поверхні, по яких проходитиме кабель, і на яких будуть розміщені стаціонарні освітлювальні прилади. Спираючись на зроблену раніше розмітку, виштробіте в стіні і стелі жолоб для електропроводки, а також висвердлите гнізда під настановні коробки.
4
Вмонтуйте в стіні (або на стіні, якщо проводка відкрита) кабель, що йде від розподільного електрощитка. Відрізки кабелю, що йдуть до вимикачів і розеток (вертикальні «спуски») слід приєднувати до основної лінії за допомогою скручування, виконуючи з'єднання в ответвительной коробці. Люстру або світильник до проводці треба підключати в останню чергу, попередньо встановивши вимикачі та розетки.
Корисна порада
Щоб не порушувати симетрію в приміщенні, світильник вішають в тому місці, де перетинаються діагоналі - відповідну точку можна знайти на підлозі, а потім спроектувати її на співпадає за формою і розмірами потолок.Вибірая між кабелем з мідною і кабелем з алюмінієвої житловий, варто віддати перевагу першому - він служить довше і краще тримає контакт в місцях з'єднання.