Як самому зробити культиватор. Як зробити плуг для культиватора.

Культиватор - сільськогосподарське знаряддя праці, яке призначене для розпушення грунту. Іншими словами - це та ж борона, тільки більш вдосконалена. Сучасні культиватори коштують досить дорого і на їх покупку часто у дачників просто немає коштів. Що робити в такому випадку? Вихід завжди є, агрегат для обробки земельних наділів можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - колесо;
  • - стрельчатая лапа;
  • - рама від велосипеда;
  • - кріпильні елементи;
  • - велосипедний кермо .
Інструкція
1
Розробіть невелику схему свого культиватора, накресливши її на аркуші паперу. Пропонуємо скористатися найпростішим варіантом, який можна побачити трохи нижче: 1 - велосипедне колесо або колесо від будь тачки (опорне колесо) 2 - стрельчатая лапа культиватора (з колодкою кріплення) 3 - рама від старого велосипеда
2
Підготуйте всі необхідні деталі для свого культиватора (колесо, стрілчасту лапу, раму від велосипеда, елементи кріплення, велосипедний кермо). Всі предмети можна відшукати на будь-який «барахолці», а скріплюють елементи і стрілчасту лапу можна придбати в спеціалізованому магазині. Ці деталі, відзначимо, обійдуться в рази дешевше, ніж готовий агрегат.
3
Візьміть велосипедну раму і закріпіть на неї за допомогою колодки скріплення лапу для культивування так, як це показано на малюнку. Для кріплення застосовуйте спеціальні кріпильні болти, які дозволять вашому плуга щільно сидіти і не розбовтуватися.
4
Перевірте, щоб стрельчатая лапа не ганяла. Перейдіть до закріплення колеса. Пам'ятайте, колесо для культиватора не повинно бути занадто великим, так як йде за агрегатом людині буде незручно працювати зі своїм пристосуванням. Встановлюється колесо за такою ж схемою, що і в велосипед, тільки має трохи інші розміри і, відповідно, інші болти для кріплення.
5
Прикріпіть ручку, яка буде використовуватися в якості штовхає. Для цього можна використовувати простий велосипедний кермо, або зварити її з трубок, приваривши їх Т-образно. Пофарбуйте раму свого пристрою в практичний колір і дайте йому висохнути. Перевірте працездатність свого культиватора на ділі.
6
За аналогією можна виготовити культиватор і електричний, проте в даному випадку до рами доведеться приєднати ще й електродвигун.
Зверніть увагу
Хотілося б відзначити, що на сьогоднішній день існує досить велика кількість моделей культиваторів, серед яких є ручні, електрокультиватори, а так само культиватори з бензиновим двигуном. Крім того, до всіх моделей пристроїв випускається досить велика кількість різноманітних насадок.