Як виробити звичку. Як виробити звичку не.

Дотримуватися корисні звички - це вірний шлях по дорозі до самовдосконалення. Роблячи щось корисне кожен день, ви в першу чергу думаєте про себе і домагаєтеся приголомшливих результатів, які позитивно позначаються на подальшій вашого життя. Виробити звичку досить складно, так як для цього потрібно сила волі й уміння йти вперед, незважаючи ні на що.
Вам знадобиться
  • - блокнот;
  • - ручка.
Інструкція
1
Для початку візьміть аркуш паперу і напишіть на ньому одну або кілька звичок, які ви хочете виробити. Не варто вимагати від себе занадто багато, тому оптимальним варіантом буде вказати від однієї до трьох звичок.
2
Тепер дуже важливо аналізувати їх. Збоку навпроти кожного пункту напишіть слово «навіщо?», А під ним дайте відповідь чесно на поставлене запитання. Цей момент є найважливішим у всій роботі над собою. Адже наскільки вагомим буде ваша відповідь, настільки ефективний виявиться результат.
3
На досягнення поставленої мети відведіть рівно місяць і почніть діяти вже з завтрашнього дня. Свої щоденні успіхи заносите в блокнот. При бажанні можна записувати почуття, які ви відчували під час виконання роботи. Перечитуючи записи, ви зможете проаналізувати свої досягнуті результати.
4
Кожен день виконуйте поставлену перед собою задачу, яка в майбутньому стане вашою звичкою. Спочатку вам здасться це легко, через кілька днів ви втомитеся і захочете все кинути. Ні в якому разі не припиняйте і повірте в свої сили. Подумайте про те, що це всього лише якихось тридцять днів, які швидко пройдуть. А потім ви, якщо захочете, зможете відмовитися від задуманого.
5
Якщо вам стає дуже складно, спробуйте включити систему заохочення. За успішно виконані дії побалуйте себе чим-небудь, наприклад, приготуйте свою улюблену страву, влаштуйте прогулянку, купите улюблений фільм або книгу. Головне, щоб ви відчували, що ви це заслужили завдяки своїй цілеспрямованості.
6
Через місяць ви вже будете пишатися собою і повірите в свої сили. Зазвичай цього часу вистачає на те, щоб скоєних дії увійшли у вас в звичку . Якщо ж цього не відбулося, поставте собі новий термін і повторіть все з початку. З часом ви звикнете до такого розпорядку і зможете почати виробляти вже зовсім інші звички.