Як в реєстрі знайти файл. Як видалити з реєстру інтернет експлорер.

Системний реєстр операційної системи Windows будь-якої версії - один з головних інструментів управління комп'ютером. Стандартним інструментом для роботи з реєстром є утиліта regedit.exe.
Інструкція
1
Отримайте доступ до головного інструменту управління системним реєстром Windows. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте gpedit.msc в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора групових політик, натиснувши кнопку OK. Розкрийте посилання «Конфігурація користувача» і перейдіть в розділ «Адміністративні шаблони». Розгорніть вузол «Система» подвійним кліком миші і відкрийте політику «Зробити недоступними засоби редагування реєстру» також подвійним кліком. Застосуйте прапорець в рядку «Не заданий» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
2
Запустіть інструмент «Редактор реєстру». Для цього знову поверніться в головне меню «Пуск» і ще раз перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти, натиснувши кнопку OK.
3
Використовуйте стандартний механізм пошуку потрібного файлу системного реєстру. Для цього скористайтеся командою «Знайти» в меню утиліти regedit.exe. Зверніть увагу на те, що при виклику контекстного меню будь-якого ключа реєстру кліком правої кнопки миші також стають доступними опції: - розгорнути; - створити; - знайти; - видалити; - перейменувати.
4
Ознайомтеся зі структурою кореневих розділів реєстру для полегшення пошуку потрібного файлу : - HKEY_CLASSES_ROOT, або HKCR - асоціації додатків і файлових розширень; - HKEY_CURRENT_USER, або HKCU - параметри налаштувань поточного користувача; - HKEY_LOCAL_MACHINE, або HKLM - загальна конфігурація системи; - HKEY_USERS, або HKU - параметри налаштувань всіх користувачів; - HKEY_CURRENT_CONFIG, або HKCC - настройки даного апаратного профіля.Последняя гілка - не є повноцінний розділ системного реєстру, а є посиланням на розділ профілів в HKLM.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YBLvQC1dwyM