Як вимкнути миша.

Після появи в операційних системах графічної оболонки миша стала практично незамінним пристроєм управління роботою системних і прикладних програм. З часом способів підключення цього пристрою до комп'ютера стало більше, так само як і методів її відключення.
Інструкція
1
Якщо потрібно відключити миша , підключену через порт PS/2, то найбільш радикальним рішенням буде від'єднання її від гнізда на задній панелі системного блоку. Робіть це при вимкненому комп'ютері - це рекомендація від виробника операційної системи. Однак, як правило, від'єднання миші при включеному комп'ютері не викликає збій в роботі ОС, це відбувається тільки при зворотній операції - під'єднанні.
2
Для відключення миші, працюючої через USB-порт, сміливо витягуйте штекер з роз'єму. На відміну від порту PS/2 це не призводить до яких-небудь неприємних наслідків у роботі ОС і тому не заборонено виробниками комп'ютерів і не небезпечно для операційних систем.
3
Є й програмні способи відключення миші. Наприклад, це можна зробити через «Диспетчер пристроїв» Windows. Щоб його відкрити у версіях Seven і Vista клацніть по пункту «Комп'ютер» в головному меню правою кнопкою миші, виберіть пункт «Властивості» і у вікні клацніть по посиланню «Диспетчер пристроїв».
4
У вікні диспетчера знайдіть секцію «Миші та інші вказівні пристрої» і розгорніть її. Якщо в цій секції є рядок «HID-сумісна миша », клікніть її правою кнопкою і в контекстному меню виберіть рядок «Відключити». На жаль, для підключеної через порт PS/2 миші такої можливості не передбачено.
5
Багато з програм, основне призначення яких - блокування клавіатури, можуть заблокувати і миша . Наприклад, утиліта Keylocker має настройки, що дозволяє відключати миша і клавіатуру як окремо, так і одночасно. Якщо вирішите використовувати її, то завантажте і запустіть виконуваний файл зі сторінки http://cpu-fun.ru/ru/projects/keylocker, установки ця утиліта не вимагає.
6
Вбудована в переносні комп'ютери сенсорна панель хоч і не є миша ю, але функціонально призначена для її заміни. Відключенню такої панелі - «тачпада» - призначається комбінація «гарячих клавіш», складена з кнопки Fn і однієї з функціональних клавіш. У різних моделей переносних комп'ютерів ця клавіша може бути різною, але найчастіше це F7 або F9. Якщо ці варіанти не спрацюють, пошукайте на функціональних кнопках піктограму з зображенням квадрата і пальця на його тлі - так зазвичай позначається клавіша відключення сенсорної панелі.