Як варити каву. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Помірне споживання кави посилює працездатність, додає бадьорості і покращує самопочуття. Готувати кави найкраще в турці - спеціальному металевому посуді з вузьким горлечком. Завдяки варінні кави в турці, напій набуває багатий аромат і насичений смак.
Інструкція
1
Для приготування кави використовуйте зерна свіжого помелу, бажано дрібного. Якщо ви купуєте вже мелений кави , зберігайте його в щільно закритому посуді. Інакше кави швидко втратить аромат.
2
Покладіть кави в турку і поставте її на повільний вогонь, щоб трохи прожарити кави . Це посилить аромат напою.
3
Залийте кави холодною водою з розрахунку 1 чайна ложка з гіркою на 100 мл води. Якщо є можливість, використовуйте для приготування кави фільтровану воду. Кип'ячену воду і воду з крана використовувати небажано.
4
Якщо ви любите пити кави з цукром, також додайте в турку цукор за смаком. Крім того, можна додати в кави прянощі, наприклад, гвоздику, корицю або кардамон.
5
Правильно варити кави на повільному вогні. Якщо у вас мало часу, можете спочатку поставити турку на сильний вогонь. Але обов'язково зменшіть вогонь до мінімуму, коли на поверхні кави почнуть з'являтися бульбашки.
6
Частина світлої пінки, що утворюється на поверхні кави , можна обережно знімати і акуратно розкладати по чашкам.
7
Коли кави в турці почне сильно «спучуватися», обережно перемішайте напій і розлийте його по чашках. Чашки перед цим бажано нагріти - це підсилить аромат кави . Для цього їх можна обполоснути окропом.
8
Деякі кави мани вважають, що після утворення «спучуються» шапки на поверхні напою, перемішувати кави не слід. В такому випадку аромат напою виходить більш глибоким. При цьому важливо зняти турку з вогню до того, як кави почне кипіти.
9
Коли шапка осяде, можете знову поставити турку на вогонь. Цю операцію можна повторити двічі. Така варіння кави займає більше часу, зате кави виходить більш насиченим і ароматним.
10
У готовий кави можна додати трохи молока. З густими вершками кави виходить смачніше, але калорийнее.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zlszibwuo_Q
Є безліч способів приготувати чашечку міцного чорного кави . Ви можете вибирати ступінь обсмаження зерен, помел, можна варити кави в турці або в гейзерній кави варінні (мока), додавати різні спеції. Рецептів кави , напевно, стільки ж, скільки шанувальників у цього ароматного напою, що бадьорить.
Вам знадобиться
  • - кава в зернах;
  • - кавомолка;
  • - мінеральна вода;
  • - цукор;
  • - гейзерная кавоварка або джезва/турка.
Інструкція
1
Виберіть тип обсмаження - легкий, середній, середньо-темний або темний. Чим темніше обжарка, тим більш насиченою і багатше смак кави і вище його ціна, але, що дивно, тим менше в зернах кави ина.
2
Для того щоб зварити чашку чорного кави по-східному, приготуйте кави дрібного помелу, для гейзерній кави варіння необхідний середній помел. Напій, зварений з свіжомелених зерен, смачніше і аромат.
3
Для кави дуже важливо якість води. Зіпсує смак напою не тільки занадто жорстка хлорована вода, але і, як не дивно, занадто чиста, дистильована. Прекрасний кави виходить на насиченою киснем воді, з невеликою кількістю мінеральних речовин. Використовуйте фільтри або візьміть бутильовану мінеральну воду.
4
Кава по-східному, він же кави по-турецьки, арабська, вірменська, варять у спеціальному вузькому посудині, який може називатися турка, джезва або ібрік. Залежно від того який солодощі ви хочете зварити напій, визначається і кількість ложок меленого кави на одну чашку. Для несолодкого візьміть 1 чайну ложку на чашку об'ємом 60 мл, для середньо-солодкого кави беруть по 1 чайній ложки кави і цукру, для солодкого напою візьміть 1 чайну ложку кави і 2 чайні ложки цукру, для екстра-солодкого - 3 чайні ложки цукру і 2 чайні ложки меленого кави .
5
Наповніть джезву холодною водою і поставте на маленький вогонь. Розмішайте кави і, якщо ви варите солодкий напій, цукор. Варіть помішуючи, поки не почне підніматися піна. Зніміть джезву з вогню і дайте піні трохи осісти, знову нагрійте до того моменту, як «шапка» почне підніматися. Остудіть і повторіть операцію. Зніміть з вогню і розлийте по чашках. Такий кави прийнято подавати зі склянкою свіжої холодної води.
6
Щоб зварити кави з гейзерній кави варінні, розберіть її. Вона складається з трьох частин - нижньої чаші, кошички з фільтром і верхньої частини з ручкою і носиком. Заповніть нижню частину холодною водою, вода не повинна доходити до парового клапана. Поставте в чашу фільтр і насипте в нього мелений кави до самого верху, утрамбовуючи час від часу порошок. Закріпіть верхню частину.
7
Встановіть кави варіння на середній вогонь. Визначити готовність напою можна по тому, як кави почне булькати в верхній частині мока.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що кип'ятіння «вбиває» кави. Воно дуже швидко стає прогірклим і кислим, втрачає аромат.