Як відновити мовну панель на робочому столі. ставити на російсько англісскій мову на комп'ютері.

При збоях в операційній системі Windows з трея може пропасти значок перемикання розкладки клавіатури. Щоб при роботі з текстами не випробовувати незручностей, необхідно відновити налаштування мовної панелі.
Інструкція
1
Збої в операційній системі Windows зазвичай відбуваються при установці нових програм, оновленні системи або під впливом вірусних і троянських програм. З ситуацією, коли з трея пропадає перемикач розкладки клавіатури, стикаються багато користувачів. Для відновлення відкрийте: «Пуск» - « Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти» - «Мови» - «Детальніше».
2
Оберіть розділ «Параметри», натисніть кнопку «Мовна панель». Відзначте пташкою пункт «Показувати мовну панель на робочому столі ». Збережіть зміни, індикатор розкладки знову повинен з'явитися в треї.
3
Іноді кнопка «Мовна панель» виявляється неактивною. Так відбувається в тому випадку, якщо не запущений файл ctfmon.exe, відповідальний за функціонування мовної панелі. Файл завжди знаходиться в папці: С:/Windows/System32. Відкрийте цю директорію, знайдіть файл ctfmon.exe і запустіть його. Кнопка «Мовна панель» стане доступною. При цьому рядок запуску файлу буде додана в автозавантаження, при кожному старті системи дана програма буде запускатися автоматично, як і відбувалося до збою.
4
Якщо відновити відображення індикатора розкладки з якихось причин не вдається, існує дуже простий спосіб обійти цю проблему - знайдіть в інтернеті і встановіть програму Punto Switcher. На відміну від стандартного перемикача розкладки клавіатури, ця невелика утиліта дає багато додаткових можливостей. Наприклад, використовувана розкладка може відображатися у вигляді поєднань літер Ru або En, а прапорами Росії і США, що досить зручно - для того, щоб побачити поточну розкладку клавіатури, досить кинути на значок побіжний погляд.
5
Punto Switcher має вбудований буфер обміну, дозволяє настроїти автозаміну. Є можливість простим виділенням слова в тексті і натисненням Win + S знайти його в Яндексі. Є багаті можливості для настройки «гарячих» клавіш та інші корисні опції. Правильно налаштований Punto Switcher є зручним і корисним інструментом.