Як включити привітання. не включена сторінка привітання.

Включення екрану вітання в операційній системі Windows версії ХР є штатною процедурою і виконується стандартними засобами самої системи без необхідності залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Облікові записи користувачів» і розгорніть вузол «Зміна входу користувачів в систему». Застосуйте прапорець в рядку «Використовувати сторінку вітання» в діалоговому вікні та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Застосувати зміни».
2
Поверніться до головного меню «Пуск» при неможливості включення екрану вітання вищеописаним методом і перейдіть в діалог «Виконати» для використання альтернативного способу. Надрукуйте control panel в рядку «Відкрити» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Розкрийте посилання «Облікові записи користувачів» у вікні панелі управління і перейдіть в розділ «Виберіть завдання». Розгорніть вузол «Зміна входу користувачів в систему» і застосуєте прапорець в рядку «Використовувати сторінку вітання».
3
Зверніть увагу на те, що неможливість використання екрану вітання може бути викликана службою клієнта Netware. У цьому випадку потрібне видалення цієї служби. Для цього розкрийте елемент робочого столу «Мережеві підключення» подвійним кліком миші і послідовно викличте контекстне меню кожного існуючого з'єднання кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть пункт «Властивості» і знайдіть рядки «Служба клієнта для Netware». Скористайтеся кнопкою «Видалити» для кожної знайденої рядки. Перейдіть в діалог «Властивості підключення віддаленого доступу» і виберіть команду «Доступ до мережі». Знайдіть підсвічений елемент «Служба клієнта для Netware» і видаліть його.
5
Перезавантажте систему для застосування зроблених змін і повторіть вищеописані дії по включенню екрану вітання ОС Windows. Пам'ятайте, що виконання даної процедури передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.