Як вирізати з покришки. Як нейтралізувати запах сечі.

Покришка-клумбами нікого не здивуєш, вони виглядають грубо і примітивно. Щоб вашими клумбами захоплювалися, потрібно докласти трохи зусиль, вирізаючи потрібний контур. Коли ви навчитеся вирізати з покришок, ваш сад буде прикрашений прекрасними пальмами, лебедями, вазонами, квітами та іншими виробами зі старих шин.
Вам знадобиться
  • - покришки;
  • - крейда;
  • - гострий тонкий ніж;
  • - вода;
  • - лобзик по металу;
  • - дискова пила;
  • - уайт-спірит;
  • - фарба.
Інструкція
1
Підберіть гарну покришку від легкового автомобіля, бажано без армування. Чим тонше буде матеріал, тим легше його буде вивертати, і виглядати такий виріб буде рівніше. Протектор краще вибирати прямий, а не напівкруглий.
2
Вимийте покришку, вичистіть камінці з малюнка протектора і нанесіть розмітку крейдою. Намагайтеся робити симетричний рисунок, можна навіть вирізати шаблон з картону.
3
Щоб отримати вазон, з одного боку по колу нанесіть зиґзаґоподібну лінію, трохи відступивши від краю. В результаті має бути відрізане вузьке кільце з зубчиками.
4
Щоб зробити листя пальми, спочатку накресліть три дотичних до внутрішнього діаметра отвору. В результаті колесо буде розділене на три частини. Потім надайте цим дотичним зубцювату форму, щоб листя стали цікавішими. Після вирізання прибийте листя по 6 штук на стовбур з дерева.
5
Отримати лебедя можна, зробивши наступну розмітку. На торці покришки намалюйте довгу шию, завершену головою і дзьобом. Загальна довжина шиї близько 50 см. У тому місці, де закінчується дзьоб, намалюйте роздвоєний хвіст у вигляді перевернутої букви М (ніс акуратно вписується в центральну улоговинку). Довжина перекладин букви М близько 15-20 см. По внутрішньому діаметру з обох сторін по довжині шиї проведіть риску в 5-6 см від краю. Вона складе приблизно половину діаметра покришки .
6
Почніть різати покришку. Спочатку проткніть отвір вузьким гострим ножем, потім вставте його і ріжте. Щоб зменшити опір, час від часу макайте його в воду. Якщо покришка вам попалася кордова, з металевими вставками, випилюють фігуру лобзиком, пилкою по металу. В крайньому випадку, можна використовувати дискову пилу.
7
Виверніть виріб навиворіт. Для цього встаньте в центр і руками намагайтеся витягнути на себе далекі частини покришки . Використовуйте підручні інструменти - монтировку, обценьки, викрутку та інші. Спочатку виверніть одну сторону, сплющите покришку в вузький овал, потім виверніть решту.
8
Отримані фігури зі старих шин ще раз вимийте, знежирте уайт-спіритом або іншим засобом і пофарбуйте.