Як мити стіни.

Стіни , як і всі меблі і предмети в будинку, піддаються осіданню пилу. Вологе прибирання можна робити не на всіх поверхнях, наприклад, паперові шпалери і не вологостійку водоемульсійну фарбу не можна мити. Можна мити кахель, емалеву і вологостійку водоемульсійну фарбу, вінілові (флізелінові) шпалери. Перед тим, як приступити до миття, переконайтеся на невеликій ділянці стіни в тому, що миючий засіб не руйнує покриття, потім можете приступати.
Інструкція
1
Наведіть мильний розчин. Для цього розведіть будь миючий засіб у воді. Можна використовувати рідкий порошок, засоби для миття посуду або підлог.
2
За допомогою ганчірочки промийте всі стіни, потім сполосніть чистою водою. Для миття великих площ можна застосовувати швабру, але потрібно бути гранично уважним, щоб не забризкати брудною водою стелю.
3
В цілях дезінфекції приміщення, мийте антибактеріальними хлорсодержащими препаратами. Не забудьте після цього провітрити приміщення.
4
Плями, що не відмиваються водою, можна почистити содою. Вона як абразивний матеріал м'яко відполірує і видалить бруд.
5
Якщо на стіні залишилися мильні розводи, то протріть ганчірочкою змоченою в рідині для миття вікон або водою з нашатирним спиртом (1літр води плюс 1 ст. Ложка спирту).
Корисна порада
Шпалери та водоемульсійну фарбу мийте якомога рідше. Їх структура порушується, а разом з нею і зовнішній від.Емалевую фарбу і кахель мийте дуже обережно, якщо ви подряпаєте поверхню, то в місцях подряпин буде осідати бруд.