Як відновити зір при короткозорості. Як підібрати окуляри для зору.

Порушення гостроти зору, при якому погіршується видимість віддалених предметів, називається короткозорістю, або міопією. До цього захворювання очей найчастіше є спадкова схильність. Однак профілактичні заходи можуть зберегти зір нормальним. Але й при що почалися зміни можна відновити здатність очей споглядати все, що відбувається як і раніше.
Інструкція
1
Для самоконтролю зору використовуйте наступний спосіб: напишіть чорним маркером на аркуші паперу кілька букв розміром 7,5х7,5 мм. Повісьте його на рівні очей і відійдіть на відстань 5 м і більше. Якщо вони видно чітко, зір нормальне; якщо ні - вдосконалюйте його.
2
Перш ніж коригувати зір спеціальними методами, виключіть шкідливі при вичкі, які при водять до короткозорості . Не читайте лежачи, на неприпустимо близькій відстані (менше 30 см), при тьмяному світлі і без перерви для відпочинку очей. Те ж саме і з роботою за комп'ютером. Крім цього, не допускайте гіподинамії, оскільки поганий кровообіг погіршує зір. Проводите профілактику хвороб, які можуть при вести до порушення зору. Це ревматизм, тонзиліт, синусит, карієс.
3
Велику увагу приділяйте харчуванню. Включайте в щоденний раціон сирі овочі, зелень, фрукти, ягоди, особливо чорницю, молоко, сир, сир, яйця, горіхи. Вранці пийте свіжо при товлення морквяний сік, не менше 20 днів. Крім цього, 2-3 рази на рік при нимайте вітаміни.
4
Для усунення короткозорості при міняйте метод Бейтса і метод Хакслі. Кожен з них по своєму сприяє зміцненню м'язів очей і при водить до поступового відновлення зору. Однак не поєднуйте перший метод з корекцією зору за допомогою окулярів, в іншому випадку всі зусилля будуть марні. Нижче описані вправивиконуйте вранці і ввечері протягом місяця. Після 2-3 тижнів перерви відновіть гімнастику. Повторюйте цей цикл кілька разів на рік до появи позитивного результату.
5
Перша вправа: затримайте голову в одному положенні. В витягнутій руці - олівець. Рухайте його вгору, вниз, в сторони, при цьому стежте за ним, не відриваючи погляд. Друге: встаньте руки на ширині плечей, руки на пояс. Різко повертайте голову вправо-вліво, при цьому погляд направляйте по ходу руху. Доведіть поступово до 40 разів. Третя вправа: подивіться на яскраве світло, порахуйте до трьох і потім закрийте очі, щоб вони повністю адаптувалися до темряви. Повторіть 15 разів. Четверта вправа: протягом 10 секунд розглядайте за вікном на рівні очей який-небудь предмет (птицю на дереві, гілку - не важливо) і потім плавно, не моргаючи, переведіть погляд на скло. Повторіть 15 разів.
6
Метод Хакслі дозволяє поліпшити зір шляхом перегляду телепередач. Якщо ви носите окуляри, зніміть їх і на кілька хвилин закрийте очі, дайте їм трохи відпочити. Розташуйтеся перед телевізором на такій відстані, щоб зображення було нехай і не дуже чітким, але ясним для вос при ємства всього, що відбувається на екрані. Дивіться прямо, не закидаючи або нахиляючи голову. Чи не при щурівайтесь, дихайте глибоко. На рекламу закривайте очі для відпочинку. Привчіть себе дивитися телевізор без окулярів. У міру відновлення зору збільшуйте відстань до екрану.
7
При необхідності використання окулярів або лінз підходите ретельно до їх вибору. Використовуйте оптику, відповідну нагоди - для роботи, розмови, читання, перегляду дальніх предметів. Якщо короткозорість не вище 5 діоптрій, для роботи поблизу обходитесь без оптики.
8
Для усунення короткозорості існує кілька методів. Їх можна поєднувати або чергувати. Однак на позитивний результат можна розраховувати тільки при регулярному їх при менении.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UWkiK5gPJvc