Як врізати колонки.

Існує 4 типи акустичного оформлення автомобільного салону - смуговий, закритий, корпус з фазоінвертором і нескінченний акустичний екран. Всі вони мають свої особливості і специфічні при монтажі.
Інструкція
1
Смуговий корпус більше підходить для автомобілів класу «седан». Закритий корпус передбачає розміщення сабвуфера в деякому замкненому об'ємі від 15 до 30 літрів, на відміну, приміром, від установки free-air. Тут не обов'язково дотримання жорстких вимог по ізоляції багажного відділення. Корпус з фазоінвертором забезпечує більш високий тиск звуку, тому порти слід розташовувати ближче НЧ-голівці. В цілому, даний варіант майже не відрізняється від закритого корпусу.
2
Нескінченний акустичний екран хоч і простий в установці, але має ряд особливостей. Для нього розроблені спеціальні НЧ-головки, до того ж необхідна повна ізоляція багажника від салону. Установка системи являє собою монтаж головного пристрою в штатне місце, виготовлення подіумів під динаміки, розміщення сабвуфера і підсилювача. Спочатку здійсните прокладку силових проводів з підкапотного простору. Перетин дроту повинно відповідати сумарної потужності підсилювача і головного пристрою.
3
В технологічні отвори, через які проходять кабелі, вставте пластикову або гумову трубочку, щоб не відбулося замикання на масу. Плюсової провід через колбу підключіть з запобіжником, а саму колбу розташуйте в 30 см від акумулятора. Заведені в салон дроти через розподільник харчування підключіть до головних пристроїв і до підсилювача. Потім необхідно припаяти силові дроти до джгута проводки головного пристрою. Провід «+» пустите через вилочний запобіжник, а місце спайки зачистите термоусадочним кембриком. Після цього підключіть колодку до головного пристрою, міжблочні кабелі - до лінійних виходів головного пристрою і встановіть згідно інструкції в штатне місце. Кінці силового дроту, що йде до підсилювача, обіжміть клемами.
4
Для виготовлення подіуму краще використовувати 10-12 мм фанеру. Випиляєте заготівлі потрібної форми і жорстко прикріпіть їх до обшивки дверей. Потім зробіть установче кільце з внутрішнім діаметром, рівним діаметру гумового підвісу динаміка і заливаєте отриману конструкцію монтажною піною. Після висихання піни за допомогою ножа надайте заготівлі потрібну форму і для фортеці обклейте її склотканиною, просоченої епоксидкой.