Як в Word відновити незбережені документи. відновлення випадково закритого документа.

Відновлення незбереженого файлу в додатку Word, що входить в офісний пакет Microsoft Office, можливо завдяки функції автосохранения документа. Додаткові програми при цьому не використовуються.
Інструкція
1
Відновіть останню версію випадково закритого без збереження документа. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання Microsoft Office і запустіть додаток Word.
2
Розгорніть меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми і скористайтеся кнопкою «Останні файли». Виберіть команду «Відновити незбережені документи » і вкажіть потрібний файл в діалоговому вікні. Натисніть посилання «Зберегти як» у верхній сервісної панелі вікна програми для збереження відновленого документа.
3
Використовуйте альтернативний метод відновлення незбереженого документа Word. Для цього розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна Word і вкажіть пункт «Відомості». Скористайтеся командою «Управління версіями» і виберіть посилання «Відновити незбережені документи ». Вкажіть потрібний файл в діалоговому вікні та збережіть відновлений документ.
4
Зверніть увагу на те, що якщо файл був закритий без збереження, додаток Word все одно створює його тимчасову копію. При неможливості використовувати вищеописані алгоритми дій ці тимчасові копії залишаються доступними користувачеві. Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і ще раз перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
5
Перейдіть по шляху: drive: Documents and Settingsімя_пользователяLocal SettingsApplication DataMicrosoftOfficeUnsavedFiles (для Windows версії ХР) іліімя_діска: Usersимя_пользователяAppDataLocalMicrosoftOfficeUnsavedFiles (для Windows версій 7 і Vista). Розкрийте папку UnsavedFiles і знайдіть підлягає відновленню файл. Збережіть знайдений документ, щоб вдруге не втратити його.