Як повернути візуальні закладки. Як знайти свої візуальні заладкі.

При перезавантаженні операційної системи або невдалому оновленні програми в деяких випадках зникають закладки, обрані користувачем в конкретному браузері. Відновити їх можна, використовуючи деякі прийоми збереження закладок.
Інструкція
1
Спочатку відкрийте ваш робочий браузер. Знайдіть у верхній частині головної сторінки розділ «Закладки». Перейдіть в підменю «Показати всі закладки» і клацніть по ньому кнопкою миші. В цьому випадку можна використовувати поєднання кнопок «Ctrl + Shift + B». На моніторі з'явиться вікно «Бібліотека», в якому містяться інструменти, що показують структуру закладок і дозволяють управляти ними.
2
В розділі «Імпорт і резервування» натисніть на пункт «Відновити». Тут будуть запропоновані декілька варіантів вибору: відновлення закладок з архівної копії або відновлення з вашого файлу. Вкажіть ім'я шуканого файлу. У разі, якщо не відбивається список закладок, натисніть на рядок «Вибрати файл», вказавши шлях до нього. Після закрийте сторінку «Бібліотека». Резервування закладок за умовчанням виробляється програмою кожен день автоматично.
3
Підтвердіть заміну існуючих закладок. В цей час на моніторі буде повідомлення про те, що існуючі закладки будуть заміщені закладками з резервної копії. Після процедури ви побачите всі потрібні закладки з резервної копії. Їх структуру можна подивитися, вибравши відповідний пункт, або вказавши шлях до файлу.
4
Скористайтеся варіантом відновлення візуальних закладок, імпортувавши їх з HTML-файла. Для цього увійдіть в розділ «Імпорт і резервування» і знайдіть рядок «Імпорт з HTML». Ви повинні заздалегідь призвести розміщення закладок в форматі HTML. Збережіть файл, щоб при необхідності через нього відновити втрачені закладки. Врахуйте, що спосіб не підходить в разі непередбачених збоїв.
5
Увійдіть в меню "Налаштування". В пункті «Різне» відзначте поле «Показувати візуальні закладки при відкритті нової вкладки або вікна». Натисніть «ОК». У вікні, перейдіть до рядка «Розширення» і знайдіть рядок доповнення до програми Яндекс.Бар. Коли відкриється сторінка, візуальні закладки відобразяться.