Як вимкнути субтитри.

Переклад у вигляді субтитрів часто зустрічається в іноземних фільмах. Деякі режисери навіть вважають кращим для своїх фільмів не переводити на інші мови голосом, а тільки текстом. Не кожному любителю кіно сподобається цей підхід, особливо коли слова закривають третину поверхні екрану. Але майже завжди субтитри можна вимкнути.
Інструкція
1
Запустіть фільм або відеоролик, в якому ви хочете вимкнути текстовий переклад. Найчастіше файли відкриваються подвійним клацанням, а операційна система самостійно запускає пов'язану з цим типом файлу програму. Коли на екрані з'явиться відео, клацніть правою кнопкою на вільній частині зображення.
2
Знайдіть пункт меню «Субтитри» або subtitles і наведіть покажчик миші на цей пункт. Розкриється підміню, в якому знайдіть відзначену галочкою рядок «Показувати субтитри » або Show subtitles. Натисніть лівою кнопкою миші на цьому рядку, щоб відключити висновок тексту на екран. У більшості випадків цього достатньо. Наприклад, описаний спосіб працює в програмі GomPlayer.
3
Якщо ви використовуєте KMPlayer, виконайте такі самі дії. Єдина відмінність полягає в тому, що підпункт в меню «Субтитри» називається «Показати/приховати субтитри ». В англійській версії плеєра це виглядає як Show/Hide subtitles.
4
В іншому популярному додатку для перегляду відеоматеріалів Media Player Classic потрібно натиснути правою кнопкою на зображенні, вибрати з меню рядок subtitles і розкрити підміню. В підменю ви побачите кілька рядків опцій, з яких найважливіша - Enable. Зніміть галочку з цього пункту.
5
Відкрийте програму, за допомогою якої ви переглядаєте фільми або відеоролики. Знайдіть кнопку «Налаштування» або Options, щоб вивести меню налаштувань відтворення. Натисніть цю кнопку і виберіть розділ, пов'язаний з субтитрами. Він може називатися як «Обробка субтитрів», «Субтитри» або subtitles Options. У правій частині вікна налаштувань ви побачите багато різних опцій і варіантів, серед яких буде і галочка "Показувати субтитри » або Enable subtitles.
6
Зніміть цю галочку і збережіть налаштування - для цього в нижній частині вікна є кнопка Save або "Зберегти". Тепер ця програма не буде виводити Текстова переклад ні для яких файлів. Єдиний виняток - це вбудовані у відео субтитри , так звані «Хардсаб». Вони є частиною зображення і не можуть бути відключені ніякими засобами.
Субтитри часто йдуть додатковим файлом до відеозапису, вони є в даному випадку елементом, який можна відключити в будь-який момент. Якщо ж у вас є один файл, швидше за все, відключити субтитри не вийде.
Вам знадобиться
  • - відеопрогравач.
Інструкція
1
Якщо ви відтворюйте відеозапис за допомогою програвача Media Player Classic, натисніть в його меню на значок з піктограмою кодека, після чого у вас на екрані має відобразитися що випадає. Виберіть у ньому пункт «Сховати субтитри» або "Hide subtitles" якщо у вас встановлена англійська версія програмного забезпечення.
2
Для відключення субтитрів при перегляді фільмів і інших відеозаписах в різних програвачах сторонніх розробників скористайтеся меню «Відтворення» або просто спробуйте натиснути правою кнопкою миші на програється записи. Тут все залежить від використовуваного програмного забезпечення.
3
Зверніть увагу, що багато програм мають функцію управління субтитрами з головного меню. Перед використанням програвачів в обов'язковому порядку ознайомтеся з інтерфейсом, надалі вам буде легше керувати його функціями.
4
У разі якщо субтитри вшиті в запис (ідуть одним файлом разом з фільмом), подивіться розширення файлу. Для цього включіть відображення розширень для зареєстрованих типів файлів в налаштуваннях зовнішнього вигляду папки через панель управління комп'ютером. Якщо формат файлу не .mkv, швидше за все субтитри вшиті в відеозапис і їх неможливо відключити в вашому випадку.
5
Якщо у вас є відеозапис з вшитими в неї субтитрами, відображення яких неможливо відключити, скачайте запис знову вже без них. Для цього ви можете використовувати спеціальні сайти та інші ресурси для обміну файлами між користувачами.
6
Зверніть увагу, що у випадках перегляду відеозапису в режимі онлайн (наприклад, на сайті youtube.com або інших ресурсах, призначених для зберігання відео), відключення субтитрів неможливо, для цього просто скористайтеся пошуком звичайної версії для перегляду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iiBIQbRxYrw
Корисна порада
Заздалегідь дізнавайтеся про можливість відключення субтитрів перед скачуванням відео.